Artvin Bungalov Evleri, Artvin Arhavi Bungalov Otel Fiyatları, 2021

Artvin Bungalov Evleri, Artvin Arhavi Bungalov Otel Fiyatları, 2021

Artvin bungalov evleri

Artvin Bungalov Evleri

Artvin, Doğu Karadeniz Bölgesi’nin cennet köşelerinden biri. Bu klişeleşmiş bir söz gibi kulağa çalınsa da burayı görenler hak verecektir. Bu ifadedeki övgüyü tam anlamı ile hak eden bir yerdir Artvin. Arhavi’den Hopa ve Sarp’a kadar kıyı şeridi boyunca Karadeniz’in hırçın dalgalarının yarattığı muhteşem bir doğa yanında, iç taraflarda Murgul, Yusufeli, Ardanuç, Şavşat ve Borçka’nın el değmemiş, göz alıcı muhteşem doğal güzellikleri, gelenleri büyülemeye devam ediyor. Örneğin Karadeniz Bölgesinin en büyük şelalesi olan Mençuna Şelalesi yakınlarındaki Artvin bungalov evleri, bu bölgeyi keşfederken konaklanacak en güzel yerlerden biri. Artvin bungalov otel ve ve Artvin bungalov yayla evleri yapısı itibariyle ahşap evler ve otantik yapılardır. Artvin bungalov fiyat her kesim aileye hitap edecek gibi makul seviyededir. Bungalov evler Artvin bölgesinin her ilçesi ve beldelerinde  bulmanız mümkündür.

Artvin Bungalov Evleri Özelliği

      Aslında buraya yolu düşenlerin Artvin konaklama için, bu ahşap Artvin bungalov evler çok güzel bir seçenektir. Bugün büyük şehirlerin beton yığınları arasında yaşam sürmek zorunda kalan insanlar, Artvin bungalov evlerinde toprağı hissetmek, çimenlerde yürümek, ağaçların kokusunu duymak, çiçeklerin en güzeline dokunmak ve taze otlara yalın ayak basmak imkanı bulmaktadır.

Özellikle Arhavi çevresinde Artvin bungalov evleri bu bölgeye özgü ahşap yapılar arasında estetik ve rahatlık bakımından bambaşka duygular yaratmaktadır. Erken rezervasyonlarda Artvin bungalov fiyatları daha makul seviyelerdedir. İster Artvin bungalov yayla evleri isterseniz Artvin bungalov otel olsun fiyat politikası hepsi için geçerlidir. Bungalow evler Artvin bölgesinde en iyi ve en çok tercih edilen yerlerden biridir. Bu bölgede ahşap pansiyonlar, ahşap oteller, ağaç evler ve ahşap butik oteller dikkat çekiyor. Ağacın doğallığı eşsiz bir işçilikle birleşerek, burada doğanın el değmediğinin  en çarpıcı şekilde ortaya koymaktadır.

Artvin Gezilecek Yerler

Gece boyunca çam, meşe, kayın kokulu bu odalarda derenin sesini dinlemenin ve kuş cıvıltıları içinde uyanmanın keyfini Artvin bungalov yayla evlerinde konaklama dışında hiçbir yerde bulamazsınız. Artvin bungalov otel ve evlerde konaklayıp Çifte Osmanlılar zamanında yapılmış Çifte kemer köprülere yürüme mesafesindedir. Ayni şekilde Mençuna şelalesi hemen bungalovlarımızın karşısında olup yine yürüme mesafesindedir. Ayrıca Dünya doğayı koruma vakfı tarafından 1999 yılında acil korunması gereken 100 orman arasından biri olan Kamilet vadisini gezebilirsiniz.

Artvin gezilecek yerler açısından o kadar zengin olmasına rağmen galiba tanıtım eksikliği yüzünden çok fazla turist çekemiyor. Oysa buradaki doğal zenginlik sayılır gibi değil. Çevresi yoğun ağaçlarla çevrili Borçka Karagöl’ü anlatmak değil, görmek gerek. Buradan başlayarak Gürcistan’a kadar uzanan Maçahel Vadisi muhteşem bir vadidir. Bu vadide beş yüz yıllık ağaçları görmek mümkün. Kısaca Artvin gezilecek yerler o kadar çok ki.

Artvin’de Bungalov Evleri Keyfi Yaşayın..!

          Artvin’de gerek Şavşat Karagöl Bungalov evleri gerekse de Borçka Karagöl bungalov evleri ahşap otantik yapısıyla görenleri hayran bırakıyor. Dağların modern yaşamdan sakladığı bu doğal güzellikler, Artvin dağ evleri arayanlar için bulunmaz fırsatlar sunuyor. Yayla turizminin gittikçe canlandığı bu bölgede ahırlardaki hayvanların sesini duymak, kokusunu hissetmek, sütünü içmek, yumurtasını yemek ve eşsiz lezzetli etlerini tatmak inanılmaz keyif veren deneyimlerdir. Bu uçsuz bucaksız, eşsiz güzellikteki yaylaların ve buzul göllerinin, İsviçre Alp’ler hiçbir farkı yok. Bugüne kadar görülmemiş kır çiçeklerini görmek, ya da insanı şaşkına çeviren yağmur ormanlarının içine girmek istemez misiniz?

Mençuna Konakları

Kısaca Artvin’de bütünüyle doğanın içinde olmak büyük mutluluktur ve Artvin tatil yerleri gelenleri karşılamaya  hazır. İşte bunlardan biri de Mençuna Konakları. Burası iki doğal malzeme, ağacın ve taşın muhteşem birlikteliğini sunan Artvin bungalov evleri tarzında inşa edilmiş ve gelenlere inanılmaz bir konfor ve rahatlık sunan bir tesis. Kamilet Vadisi’nde bulunan Mençuna Konakları, dere, şelale ve ormana bakan manzarası ile eşsiz bir konaklama imkanı sunuyor.

         Kamilet Vadisi, çok değil, daha 5-10 yıl öncesine kadar çok az kişi tarafından biliniyordu. Yaban hayatı sevenler için bu kadar el değmemiş doğal alanlar, artık ülkemizde sayılıdır. Mençuna Konakları, Artvin bungalov otel arasında en çok tercih edilen mekanlardan biridir. Burada heyecan verici doğayı görmek isteyenlere, bekledikleri konforu sunan bir tesistir. Üst katlarda, çocuklu aileler veya arkadaş çiftler için düşünülmüş iki bağımsız oda bulunuyor.

One thought on “Artvin Bungalov Evleri, Artvin Arhavi Bungalov Otel Fiyatları, 2021

  1. Google’de Artvin bungalov evleri ile en çok aranan kelimeler, artvin bungalov, artvin bungalov evler, artvin bungalov evleri fiyatları, artvin bungalov ev, artvin’de bungalov evleri, artvin bungalov otel, artvin bambu evler, artvin kafkasör bungalov evleri, artvin kemalpaşa bungalov evleri, artvin şavşat laşet bungalov evleri, laşet bungalov evleri artvin, artvin merkez bungalov evleri, rize artvin bungalov evleri, artvi yusufeli bungalov evleri, artvin yayla bungalov evleri, artvin bungalov otelleri, artvin şavşat bungalov evleri, artvin karagöl bungalov, artvin laşet bungalov, artvin hopa bungalov, artvin merkez bungalov, artvin borçka bungalow, artvin borçka bungalow evleri, artvin bungalov fiyatları, artvin şavşat karagöl bungalov, artvin borçka karagöl bungalov
    artvin macahel bungalov, artvin ahşap evleri, artvin şavşat bungalov, artvin ağaç ev, artvin bungalov ev fiyatları, artvin ahşap evler, artvin kafkasör dağ evleri, artvin kemalpaşa otel, şavşat laşet bungalov evleri
    şavşat laşet bungalov, laşet bungalov evleri, laşet bungalov, artvin ağaç ev otel, rize’de bungalov evleri, rize ağaç evler, rize çamlıhemşin bungalov evler, rize çamlıhemşin bungalov evleri, rize bambu evleri, rize bungalov evleri, rize kıyı bungalov, rize bungalovlar, rize yayla bungalov, yusufeli bungalov evleri, artvin yusufeli otel
    artvin yusufeli pansiyon, artvin yayla evleri, artvin yayla evleri konaklama, artvin yayla otelleri, artvin yayla evi, artvin yayla evleri satılık, şavşat bungalov evleri, şavşat bungalov, artvin şavşat dağ evleri, şavşat bungalov evler, şavşat bungalov evleri iletişim, artvin şavşat ahşap evleri, artvin karagöl konaklama, artvin karagöl dağ evleri, artvin karagöl otel, borçka karagöl bungalov, artvin laşet, hopa bungalov, artvin hopa konaklama, artvin hopa apart, artvin hopa oteller, artvin hopa yolu, artvin hopa pansiyon, artvin hopa resmi
    bungalov artvin, artvın merkez, artvin konaklama, artvin pansiyon, artvin merkez, artvın nerede, artvin yazkent sitesi, borçka bungalow, artvin borçka konaklama, borçka bungalow evleri, artvin borçka pansiyon, artvin borçka zedoban köyü, şavşat karagöl bungalov evleri, artvin şavşat karagöl konaklama, artvin şavşat karagöl otel, artvin borçka karagöl dağ evi, artvin borçka karagöl konaklama, artvin borçka karagöl otel, artvin borçka karagöl otelleri, borçka karagöl bungalov evler, artvin macahel pansiyon, artvin macahel nerede, artvin macahel otelleri, artvin macahel köyü, artvin macahel satılık, artvin ahşap ev fiyatları, artvin ahşap ev firmaları, artvin ahşap ev, artvin ahşap ev imalatı, artvin kütük ev fiyatları, artvin tahta evler, artvin ahşap ev yapımı, artvin şavşat konaklama, artvin ağaç ev fiyatları.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.