Artvin Günlük Kiralık Bungalov Evler

| | 0 Comments

Karadeniz bölgesi günlük gezilecek görülecek yerleri gezerken en önemli sorunlardan biri de günlük kiralık konaklama yerleridir. Günlük kiralık konaklama yerleri Karadeniz ve Artvin bölgesinde bulmak oldukça zordur. Dah çok Artvin bölgesinde hizmet verdiğimiz Artvin günlük kiralık bungalov evler hemen mençuna şelalesi dibinde orman manzaralı bungalov evlerdir. Ailenizle ve sevdiklerinizle ahşap bungalov evlerde günlük kiralayabileceğiniz bungalov evlerde konaklama imkanları oda&kahvaltı konseptindedir.

Artvin günlük kiralık bungalov evler Artvin Arhavi merkezden 15 km mesafede mesafede Kamilet vadisinde doğa içinde bulunan konaklama yerleridir. Uygun fiyat seçenekleri ile kiralanan bungalov evler doğa severler için bulunmaz bir mekandır. 24 saat sıcak su ve uydu yaınları mevcut olan tesisimizde tüm odalarda da internet vardır.

Artvin’de günlük kiralık evler bulmak oldukça zordur. Ancak Artvin’deki apart evler ve konaklama yerlerini bulmak oldukça kolaydır. Yöre halkı genellikle evleri günlük kiralık evlerde sürekli farklı müşterilerle uğraşmaktansa daha çok aylık veya yıllık kira kontratları yapılarak kiraya verilmektedir. Meçuna konakları günlük veya haftalık kiraya bungalov evleri vererek tatil imkanı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.