Kategoriler
Artvin Otelleri

Borçka Karagöl Otel

Borçka Karagöl Otel Ve fiyatları hakkında bilgi

BORÇKA KARAGÖL OTEL

        Borçka Karagöl otel, Doğu Karadeniz’in tatil için en çok tercih edilen şehri Artvin’de bulunan doğal bir göl civarında bulunan otellerdır. Yeşilin ve mavinin farklı tonlarının en güzel şekilde birleştiği Artvin Borçka Karagöl, muhteşem manzarası ve doğal güzelliğiyle sanki özellikle konumladırılmış izlenimi vermektedir. Yoğun çalışma temposundan ve şehrin gürültülü havasından uzaklaşmak isteyenlerin güvenle tercih edebileceği bir tatil merkezidir. Dinlendirici, huzurlu bir tatil geçirmek ve bu doğal güzelliği görmek amacıyla Karagöl’ü tercih edenler için, etrafta konaklayabilecek birçok tesis bulunmaktadır.

  Borçka Karagöl Otel Fiyat

        Borçka Karagöl, doğal güzelliği, bol oksijeni ve yeşili ile, misafirlerin yılın dört mevsimi ziyaret edebileceği yapıdadır. Teknolojinin hayatımızın her alanında kolaylıklar sağladığı günümüzde, Borçka Karagöl otelleri online olarak araştırılabilir, karşılaştırılabilir ve kolayca rezervasyon yaptırılabilir. Gölün etrafına konumlandırılmış Artvin Borçka Karagöl Otel, yayla ve dağ evleri misafirlerinin rahatı için her ayrıntının en ince detayına kadar düşünüldüğü bir konseptte hizmet vermektedir. Borçka Karagöl Otelleri, ziyaretçilerin, kuş sesleri arasında dinlendirici ve huzurlu bir tatil geçirmesini sağlar. Dört mevsim, müşteri memnuniyeti esaslı çalışma prensibiyle hizmet vermektedir.

Borçka Karagöl pansiyonları

       Borçka Karagöl ziyaretinde, konaklama için tercih edilebilecek çeşitli alternetifler bulunmaktadır. Pansiyonlar, bu alternatiflerden birisidir. Turizm açısından ülkemizin gözdesi haline gelen Artvin’de konaklamak için, farklı hizmet kalitesi ve değişik fiyatlarla hizmet veren birçok Borçka karagöl pansiyon bulunmaktadır. Borçka Karagöl’ü gezip görmek için, o civarda konaklamak isteyenler, bölgeye yakın şekilde konumlandırımlış pansiyonları tercih edebilirler. Artvin pansiyon için internet üzerinden araştırma yapılabilir. Yorum ve şikayetler göz önünde bulundurularak, en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla veren pansiyon seçilebilir ve indirimli fiyatlarla rezerve edilebilir.

  Artvin Bungalov evler

        Karadeniz mimarisini en güzel şekilde yansıtan bungalov evler, şehrin beton yapılarının aksine, ahşabın doğallığı ve kokusu ile, misafirlerini en güzel şekilde ağırlamaktadır. Ahşap ve taşın bir arada kullanılarak inşa edildiği Artvin bungalov evler, tamamen doğal, şifalı ve huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Hem görünümü, hem kokusu hem de sessizliğiyle yorgunluk atmak için avantajlı olan Bungalovlarda konaklanarak, Borçka Karagöl ve diğer turistik bölgeler gezilip görülebilir.

 Borçka Karagöl Otel Ve Mencuna Konakları

           Borça Karagöl tatilinde tercih edilebilecek bir diğer konaklama imkanı da, Mencuna konaklarıdır. Artvin Arhavi ilçesinde bulunan ve adını Karadeniz’in başka bir güzelliği olan Mencuna Şelale’sinden  alan Mencuna Konakları, misafirlerine kaliteli ve konforlu bir tatil imkanı sunmaktadır.. Doğayla iç içe yaşamanın verdiği hazzı en keyifli şekilde yaşatan Mencuna Konakları, Karadeniz’in yapısına uygun mimarisi, merkezi konumu ve hizmet kalitesi ile, avantajlı bir tatil geçirilmesini sağlamaktadır. Konaklama için Mencuna Koankları’nı tercih edenler, Borçka Karagöl ve Artvin’in gezilip görülmeye değer diğer doğal güzellikteki turistik yerlerine günübirlik geziler düzenleyebilirler.

Borçka Karagöl’de Neler Yapılır

Mencuna Konakları, bungalov tarzı mimarisiyle, nostaljik ve şirin görünümünün yanısıra, iç dekorasyon ve hizmet kalitesi açısından da ayrıcalıklı bir yapıdadır. Karadeniz Bölgesi’ne özgü yöresel yemeklerden oluşan açık büfe kahvaltısı ile de, Artvin’in doğal güzelliklerini gezip görmek için tercih edilebilecek en iyi konaklama merkezidir. Çünkü, birçok turistik bölgeye günübirlik gidilip gelinecek derecede yakındır. Misafirlerin her türlü günlük ihtiyacının karşılanması amacıyla, tesiste wi-fi de bulunmaktadır. Borçka Karagöl başta olmak üzere, Artvin’in turistik yerlerini görmek isteyenler, konaklamak için Mencuna Konakları’nı güvenle tercih edebilirler. Mencuna Konakları için, online olarak rezervasyon imkanı bulunmaktadır. Üstelik, online rezervasyonda fiyatlar da oldukça indirimlidir.

Borçka Karagöl Konaklama

          Görüldüğü üzere, Borçka Karagöl ve birçok doğal güzelliğiyle Karadeniz’in turizm incisi olan Artvin’de birçok farklı konaklama seçeneği bulunmaktadır. Borçka Karagöl konaklama yerleri kaliteli ve ekonomik şekilde internet üzerinden indirimli fiyatlarla rezervasyon yapabilirsiniz. Ayni zamanda Borçka karagöl konaklama evleri her türlü ihtiyacınıza cevap verecek ve istenilen konforda bir tatil geçirebilirsiniz. Borçka Karagöl Artvin’de gezilip görülmesi gereken en önemli yerlerden biridir. Karagöl civarı konaklama yeri bulunmayıp çevre il ve ilçelerde rahatça konaklama yapabileceğiniz bir yerdir. Borçka karagölde bol bol doğa ve göl resimleri çekilebilir  isteğe bağlı burada mangal yapabilirsiniz.

“Borçka Karagöl Otel” için 3 yanıt

Borçka karagöl Artvinde görülmesi gereken yerlerın başında gelir. Artvinde gezilecek görülecek yerler arasında olan karagöl, yapısı ile adeta gelen turistleri mest etmektadır. Doğa yapısı ve manzarası mükemmel bir yer. gölde adeta balık kaynıyor. Ancak Borçka karagöle gitmek için mutlaka hava durumuna balınız. Hava açık ise her tarafı ve gölü karşıdan karşıya görebşlirsiniz. Ancak hava sisli ise geldiğinize değmeyecek ve pişman olacaksiniz. Hiç bir yeri görmeden geri dedönebilirsiniz çünkü sis yoğunluğu yüzünden adeta önünüzü geremeyeceksiniz. herkese iyi tatiller

Artvin borçka karagöl çok güzel yer. Artvin’de en önemli doğa harıkası yerlerden biri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.