ARTVİN BUTİK OTEL, ARTVİN ARHAVİ MENÇUNA KONAKLARI

ARTVİN BUTİK OTEL, ARTVİN ARHAVİ MENÇUNA KONAKLARI

Artvin butik otel, Arhavi butik otelleri

 ARTVİN BUTİK OTEL

 

              Artvin butik otel içerisinden seçim yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Her biri doğa ile iç içe olan Artvin butik otelleri farklı bir tatil deneyiminin kapılarını açacaktır. Karadeniz bölgemizin en doğusunda yer alan Artvin, turizm açısından son derece gelişmiş bir yerdir. Mükemmel çam ormanları, şelaleleri, dereleri ve bunun gibi daha pek çok doğal güzellikleri ile tam bir tatil cennetidir. Ülkemizin saklı kentlerinden olan Artvin’de özellikle Arhavi bölgesi tatilcilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Bölgeyi tercih eden tatilciler Artvin Arhavi butik otel ile unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamaktadırlar. Artvin Arhavi butik otelleri bütün ihtiyacınıza cevap verecek ve iç dizaynı özel hazırlanmış evlerdir.

         Artvin butik otel ile ilgili online site üzerinden fiyat araştırması yapabilir ve Artvin Arhavi butik otel fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. En ideal butik otel fiyatları için online internet sitesinden rezervasyon yapabiliyorsunuz. Artvin’de yer alan Arhavi butik otelleri daha çok bungalov tarzındadır. Ahşap ve taş karışımı mükemmel bir tasarıma sahiptir.

Artvin’deki Butik Oteller

        Meşhur Mençuna Şelalesinin hemen dibinde yer alan butik otellerde yaşayacak olduğunuz konaklama keyfini başka hiçbir yerde bulamazsınız. Gün boyu temiz hava ortamında tatilinizi geçirecek, akşamları çam kokuları eşliğinde kahvenizi yudumlayacak ve dere şırıltısı ile mis gibi bir uyku çekeceksiniz. Sabahın ilk saatlerinde gözlerinizi açacak ve enerjik bir şekilde güne merhaba diyeceksiniz. Bu andan itibaren Artvin Arhavi butik otelleri içerisinde nefis bir kahvaltı sizi bekliyor olacaktır. Karadeniz’in en doğal ürünleri ile sağlıklı ve mükemmel bir kahvaltı yapabileceksiniz.

Artvin Butik Otel Özelliği

            Bir köy veya dağ evinde konaklıyormuş gibi kendinizi doğanın kucağına bırakabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda Artvin butik otel fiyatları size uygun olacaktır. En iyi fiyat garantisi için online siteden erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Doğu Karadeniz ve özellikle Artvin Arhavi ilçesi tam bir saklı cennettir. Sıcak iklim kuşaklarından, denizden, taş yapılardan sıkılan herkes Artvin Arhavi butik otelleri tercih edebilirler. Gidenlerin bir defa daha gitmek istedikleri bu mükemmel yeri mutlaka görmelisiniz. Dört bir yanı orman, şelale ve dere yatakları ile kaplı Arhavi’de Mençuna konaklama tesisleri sizleri beklemektedir. Artvin Arhavi otel fiyatları konusunda tesis yetkilileri ya da online site üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Artvin Arhavi Butik Otel Fiyatları

                Artvin butik otelleri fiyatları her bütçeye uygun niteliktedir. Sizi zorlamayacak ve uygun ödeme seçenekleri ile kolay bir şekilde fiyat ödemesi yapabileceğiniz şekildedir. Kredi kartı ile ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Artvin’in bütün güzelliklerini içerisinde barındıran Arhavi’de butik oteller, bungalov evler ve farklı türde Arhavi butik otelleri konaklama yerleri bulunmaktadır. Arhavi’de butik otellerin çoğu Mençuna Şelalesi’nin yanın konumlanmıştır. Bölgenin en güzel konumuna sahip olan yeridir. Her yıl çok sayıda tatilci bu eşsiz doğa güzelliğine görmek için ziyaret etmektedir. Günü birlik turların da düzenlendiği Arhavi butik otellerine, daha çok konaklamalı tatilciler tercih etmektedir.

              Artvin butik otel her zevke ve her ihtiyaca göre dizayn edilmiştir. Balayı yapmak isteyen çiftler için de en ideal yerler arasında Mençuna Konakları gösterilmektedir. Yeni evlenen çiftler için en iyi fiyat garantisi vardır. Romantik ve unutulmaz bir balayı geçirmek için tercih edilebilecek yerlerin başında gelmektedir. Arhavi’ye ulaşmak kolaydır. Uzak illerimizden gelen tatilcilerin havayolunu tercih etmeleri daha iyidir. Trabzon Havaalanı ile 160 km mesafesi bulunmaktadır. Gürcistan Batum Havaalanına çok yakındır. Karadeniz Sahil yolunu kullanarak özel araçlarınızla da gelebilirsiniz. Artvin’in Arhavi ilçesine her gün düzenli otobüs seferleri de yapılmaktadır. Kişisel tercihinize göre farklı şekillerle Arhavi’ye gelebilir ve unutamayacağınız anıları yaşayabilirsiniz.

6 thoughts on “ARTVİN BUTİK OTEL, ARTVİN ARHAVİ MENÇUNA KONAKLARI

  1. yanlışlıkla rezervasyon yaptırmıştık. iptal etmek istedik ama ali can beyin israrı üzerine gidelim görelim dedik. iyki de öyle yapmışız. doğa harikası biyer olmasının dışında güler yüz ilgi alaka ve müthiş bir tesis. insanın kendi evi dışında huzur bulduğu ikinci evi burası olsa gerek. stresten sıkıntıdan uzak bir tatil ya da hafta sonu geçirmek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum. teşekkür ediyorum ali can beye teşekkürler 🙂

  2. Artvin’de butik otel olarak her ihtiyacınıza cevap verecek otel olarak Mençuna Konakları’dır. Mençuna konakları özellikle konum olarak çok güzel bir yerdedir. Arhavi mençuna şelalesi karsısında önünde pırıl pırıl akan kamilet deresi, hemen karşısında mençuna şelalesi ve orman manzarası ile adeta otele girmeden doğası büyülemektedir. Mençuna konakları Artvinde bulabileceğiniz en temiz ve en güzel otellerden biridir. hatta en güzel oteldir. Güler yüzlü personelleri ile konaklamada kendi yeriniz gibi çok rahat hissedeceksiniz. Arhavi yada Artvin civarı tatil yapmak için bir kaç gününüzü mutlaka mençuna şelalesi ve Mençuna konaklarına mutlaka ayırın.

  3. Artvin’de kalabileceğiniz en güzel butik tarzi otellerden biri de Mençuna Konakları’dır.

  4. Artvin Arhavi konaklama tesislerinde en güzel butik otellerden biridir. Dere sesleriyle uyuyup kuş sesleri ile uyanmak güzel. Mükemmel konum bozulmamış doğal yapı ve ormanlar.

  5. Artvin Butik otel olarak Mençuna konakları ilk sırada gelen konaklama yeridir. Artvin Arhavi’deki en iyi butik otel arıyorsanız Mençuna konaklarını mutlaka görmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.