Standart Odalar (Taş Konaklar), Çift Kişilik Odalar

 Taş odalarımız büyüklüğü 9 metre karedir. Odaların dışı taş içi ahşap giydirme olup görsellerde balkon altındaki odalardır. Taş odalarımızda tuvalet, banyo, banyo malzemeleri, Lcd Tv, lavoba, havlu, bornoz, komodin, saç kurutma makinesi, wi-Fi, nem alma cihazı ve ısıtıcı yağlı radyatörler bulunmaktadır. Taş odalarımızın yaşam alanı biraz dar olup daha çok günlük gezip akşam yatmak için ideal odalardır. Bu odalar daha ekonomik odalar olup fiyatlar daha da uygundur. Taş odalarımızda çift kişilik 140 x 190 çapında bir adet yatak olup ilave yatak atılamamaktadır. Taş odaların Pencereleri giyotin olup her birinde sineklikler bulunmaktadır. Ayrıca bütün taş odaların önünde kendine ait masası ve oturma alanları vardır.

Taş odalar video tanıtımı
Taş odalar
Standart Odalar – Taş Odalar
Önden Görünüm
Standart Odalar – Taş konaklar


Mençuna Konakları
Taş Odalar (Standart Oda )
Standart odalar – Taş odalardan görünüm

6 yorumlar

 1. Mahsun kara

  Mençuna konaklarında ekonomik odalar diye de adlandırabileceğimiz taş odalar. Taş odalar toplam 9 metrekare büyüklüğünde olup içinde tv, Wc, lavoba ve banyo bulunmaktadır. Yaşam alanı biraz dar olup fiyat olarak da çok uygundur. Uzun süre kalacakara yaşam olanı dar olduğunda uygun olmayabilir, ancak bir veya iki gecelik konaklamalarda sadece yatmak ve dinlenmek için bu odalar iyi bir seçenektir. Bungalov evlerden fiyat olarak daha ekonomiktir.

  1. Nazli

   Fiyat nedir??

   1. Mençuna Konakları Arhavi/Artvin

    Taş odalar kahvaltı dahil 300 tl

   2. Mehmet sağıroğlu

    Ağustos ayı ilk haftası 4 kişilik bir aile için yeriniz in 3 gecelik fiatı ne kadar ve sadece konak ama mı yarım pansiyonmu

    1. Artvin Arhavi Mençuna Konakları

     oda + kahvaltı konsepti ile çalışıyoruz. 4 kişilik aile için bir bungalov yeterlidir. Detaylı fiyat bilgisi için telefon ile iletişime geçebilirsiniz

    2. Artvin Arhavi Mençuna Konakları

     Konseptimiz oda+ kahvaltıdır. 4 kişilik aile için 2 odalı bungalov da konaklamanız gerekir. Balkonlu olan kısım 2 odalıdır ve ortak banyo wc mevcuttur. Fiyat için telefon ile iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.