Rize Bungalov Evleri, Çamlihemşin, Ayder Yaylası, Rize, Turkey

Rize bungalov evleri
Rize bungalov evleri

Rize Bungalov Evleri Konaklama Ve Tatil Yerleri

Karadeniz’de tatil için neden Rize? Sorusuna verilecek birçok cevap var. Temiz havası, bol yeşili, gezilip görülecek yerleri ve yöresel yemekleri bunlardan sadece birkaç tanesi. Güzelliklerinin farkında olanlar, son zamanlarda tatil için rotasını Karadeniz’in bu güzel iline çevirmiş durumda. Tatilde doğa ve deniz kadar, konaklama da önemlidir. Rize Bungalov Evleri, bölgenin kültürünü tam anlamıyla yansıtan yapısıyla misafirlerini beklemektedir. Gerek Rize dağ evleri gerekse Rize bungalov konaklama evleri doğayla iç içe huzurlu bir tatil için en ideal tesislerdir. Rize Çamlıhemşin bungalov evleri de yöre mimarisine uygun dağ ve orman manzaralı Karadeniz evleridir. Rize Ayder bungalov otelleri de ayni şekilde bol oksijeni ve sisli havası, misafirleri Karadeniz’e doyuracak tarzdadır. Şehrin temposundan uzaklaşıp kafa dinlemek isteyenler için ilaç niteliğindedir. 

Rize Bungalov Evleri Nerede? 

Bazı yerlerin güzelliğini anlatmak için kelimeler yetmez. Rize’de bu yerlerden birisi. Bölgeye gelenlerin beklentilerini karşılayabilmek için bungalov evler, her ihtiyaca yetecek kapasitede. Rize bungalow evler nerede merak edenler için, ulaşımı da oldukça kolay. Fırtına Deresi yanında yer alan tesise ulaşım, dere yolu üzerinden sağlanıyor. 

Rize Çamlıhemşin Bungalov Evleri 

İyi bir tatil herkesin hakkıdır. Rize Bungalov Evler, klasik otel konseptinden tamamen farklı olarak kaliteli bir tatil garantisi veriyor. Kuş sesleri arasında doğa yürüyüşü yapmayı kim istemez? Ya da bol oksijeni içine çekerek uyumayı? Rize Çamlıhemşin’deki Bungalov Evleri, eşsiz doğası ve havasıyla misafirlere memnuniyet garantisi veriyor. Doğanın kalbinde iyi ki gelmişim dedirtecek tesis, modern donanımıyla çağın ihtiyaçlarını karşılayacak yapıdadır.  

Rize’deki Bungalov Dağ Evleri 

İnsanları hayal kırıklığına uğratmayan tek şey doğadır. Doğanın kalbinde aradığı sükuneti bulan herkes, kuşkusuz huzurlu olur. Dağ havası ve doğa manzarasıyla Rize Bungalov Evleri, tatil anlayışına bambaşka bir soluk getiriyor. Her mevsim doğanın güzelliklerini ayrı ayrı sunan tesiste tam kapasite tatil yapma imkanı vardır. Geleneksel mimariye uygun evlerde, modern donanımlar da mevcuttur.  

Bungalov Yayla Evleri  

Rize’nin ünlü yaylalarını hepimiz televizyon ya da sosyal paylaşım sitelerinden görüyoruz. Tamamlanan altyapısıyla bir kasaba görünümündeki yaylaları görüp de orda olmak istemeyen kimse herhalde yoktur. Giderek turizmin gözdesi olan bölgede, kısa süreliğine de olsa tatil yapmak imkansız değil. Rize bungalov yayla evleri, otel tatilinden daha fazlasını sunuyor. Yörenin dokusuna uygun mimari ve sessizlik, tesisin rağbet görmesinin temel sebepleri.  

Rize’deki Bungalov yayla evleri, misafirlerine bir tatilden beklenilen her şeyi bir arada sunuyor. Bölgeye ulaşım sağlandığında sizleri ilk olarak eşine başka yerde rastlanması mümkün olmayan dağ havası karşılıyor. O yeşil, sisli havanın verdiği huzuru tahmin etmek zor değildir. Peşin sıra güler yüzle misafirlerini karşılayan tesis çalışanları mutlu bir tatilin başlangıcı sayılır. Tesis sadece konaklama hizmetine yönelik değildir. Aynı zamanda doğa yürüyüşleri, çeşitli sporlar ve sosyal aktiviteler açısından da fazlasıyla eğlencelidir. Bölgeye ilginin artmasıyla zaman zaman düzenlenen şenlikler de, extra tatil avantajıdır.  

Ayder Bungalov Evler

Rize Ayder Yaylası bungalov evler, tüm ihtiyaçların karşılanmasına yönelik olarak hizmet vermektedir. Evlerde, duş, tuvalet ve lavabo bulunmaktadır. Dik çatı tekniğiyle inşa edilen evlerde çatıdan aşağı cam pencere yapılması, ince bir detaydır. Sakin bir uykunun ardından uyandığınızda karşıda direk orman manzarasını görmek, tarifsiz bir duygu olsa gerek. Evlerin ortak kullanım alanlarında mini kütüphane de bulunuyor. Yani tatilde zamanını şömine karşısında kitap okuyarak geçirmek isteyenler için ayrıcalıklı bir hizmet.  

Rize Ayder Yaylası Bungalov Evler

Rize denilince akla ilk olarak Ayder Yaylası gelir. Son zamanlarda gerçekten bölgeye rağbet çok fazla. Otel formatından sıkılanlar, tercihini bungalov evlerden yana kullanıyor. Rize bungalov evler, mimarisinden donanımına kadar her detayıyla gidenleri hayran bırakıyor. Deniz tatiliyle kıyaslandığında birçok açıdan artıları bulunan bungalov evler, şimdiye kadar neden gitmemişim dedirtecek güzellikte.  

Rize Bungalov Evleri Fiyatı 

Kaliteli zaman geçirmek isteyenler belirli bir fiyatı zaten göze alırlar. Rize bungalov konaklama hizmet kalitesi düşünüldüğünde fazlasıyla ekonomik fiyatlarla kat kat avantajlıdır. Oda dizaynı, kalitesi ve ek hizmetlere kıyasla tesis fiyatları memnun edici aralıklardadır.  

Mençuna Konakları

Karadeniz ile bütünleşen Mençuna Konakları, mükemmel bir doğa içinde benzersiz bir tatil imkanı sunuyor. Tesiste konaklarken günübirlik gezilerle çevreyi ziyaret etmek mümkündür. Tesis, Karadeniz’de konaklama alternatifleri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Tertemiz odalar, uygun fiyatlar ve internet dahil tam kapasite hizmet. Doğa içerisinde daha ne ister insan. Mençuna Konakları, her mevsim ziyaret edilebilir. Bölgede doğanın tadı özgürce ve sınırsız şekilde çıkarılabilir. 

Karadeniz’e seyahat düşünenler, konaklama alternatifleri arasına Mençuna Konakları’nı alabilirler. Kamilet Vadisi’nde, ormanlarla çevrili alanda misafirlerini karşılayan tesis, üstün konforludur. Konaklama süresince günlük ihtiyaçlar rahatlıkla karşılanabilir. Kamilet Vadisi’nde gezinti, Mençuna Şelalesi’nde keyif, alışılmışın dışında bir tatil deneyimi yaşatacak niteliktedir.  

www.artvinotelleri.net

Etiketler: çayeli bungalov, rize bungalov tatil, rize bungalov tatil köyü, rize bungalov, rize bungalov fiyatları, rize bungalov konaklama,rize çamlıhemşin bungalov evler, rize bungalov dağ evleri

Gönderen

Artvin Arhavi Mençuna Konakları

Mençuna Konakları Artvin Kamilet vadisinde ve Mençuna şelalesi karşısında yer alan konaklar müşterilerine tatil imkanları sunuyor. Artvin Arhavi'de ahşap bungalov evleri ile en güzel konaklama evlerini uygun fiyat seçenekleri ile sizlere konaklama imkanları.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

2 yorumlar

  1. yeşim yılmaz

    Rize bungalov evler Karadeniz bölgesinin en güzel ahşap bungalov evleridir. Gerek Ayder yaylası bungalov evleri gerekse Rize Çamlihemşin ve civarı Ardeşen, Pazar, Çayeli bölgesi en iyi bungalov evler uygun fiyatlar. Karadeniz bölgesi konaklama ve tatil yapma düşünceniz varsa Rize bungalov evleri tercih edin. Özellikle karadenizde balayı paketlerı ile doğa ve orman içerisinde en güzel balayı otelleri ve evleridir.

  2. Mençuna Otel, Arhavi-Artvin

    Etiketler: rize bungalov evleri nerede, rize çamlıhemşin bungalov evleri, rize ardeşen bungalov evleri, rize bungalov dağ evleri, rize ayder bungalov evleri, rize çamlıhemşin bungalov evleri fiyatları, rize ardeşen bungalov evleri fiyat, rize’de bungalov evleri, rize bungalov evleri, rize bungalov ev, rize bungalov evleri, rize bungalov otel, rize bungalov, rize bungalov konaklama, çayeli bungalov evleri, çayeli bungalov, rize bungalov tatil, rize bungalov tatil köyü, rize bungalov evleri fiyatları, rize çamlıhemşin bungalov, rize bungalov ev fiyatları, rize bungalov fiyatları, rize çamlıhemşin bungalov evler, çamlıhemşin bungalov, çamlıhemşin bungalov evleri, çamlıhemşin bungalov evler, çamlıhemşin bungalov otel, çamlıhemşin bungalov evleri fiyatları, rize ardeşen bungalov evleri fiyatları, ardeşen bungalov, ardeşen bungalov evleri, rize ardeşen bungalov, bungalov evleri rize, ardeşen tahta evler, rize teras bungalov otel, rize bungalov dağ evleri fiyat, rize bungalov dağ evleri fiyatları, rize yayla bungalov

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.