Ayder Yaylası Bungalov Evleri

| | 3 Comments

Ayder Yaylası Bungalov Evleri
Ayder Yaylası Bungalov Evleri

AYDER YAYLASI BUNGALOV EVLERi

    Karadenizin yemyeşil doğasının tadını çıkarmak, yeşil ile iç içe huzurlu bir tatil yapmak için Rize Çamlıhemşin İlçesinde yer alan ve dünya üzerinde eşi benzeri olmayan Ayder Yaylasını tercih etmeli, sakin ve  huzur dolu bir tatil yaparak doğanın tadını çıkarmalısınız. Ayder Yaylasının doğal güzelliklerini, tertemiz havasını ve yemyeşil doğasının bir parçası olmak için Ayder Yaylası Bungalov evleri sizin için mükemmel bir seçim.  Ahşap bungalov evler kendinizi doğanın bir parçası olarak hissetmenizi sağlar. Ayrıca Ayder Yaylasının geleneksel yayla evlerinde konaklayarak Karadenizin yöresel özelliklerini yakından görebiliyorsunuz.

Ayder Yaylası Bungalov Evleri Özelliği

         Ayder Yaylası Bungalov evleri, otantik özellikleri, çam kokan odaları ve ahşap yapısı ile diğer otellerden oldukça farklı ve doğaldır. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitede olan ahşap bungalov evler doğal çam ormanları içinde yemyeşil bir manzaraya sahiptir. Rize Ayder Yaylası Bungalov Evleri sizlere otel konseptinde hizmet veren, temizliğinden oda içinde yer alan aksesuarlarına kadar bir otelden farksızdır. Bungalov evlerin  pencerelerinden eşsiz yayla manzarasına bakan, unutulmaz bir doğa tatili yaparak ruhunuzu dinlendirecektir.  Bunu yanında  karadenizin incisi olan Ayder Yaylasının tadını çıkaracağınız bir tatil imkanı sunuyor.

          Sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk durağı olan Ayder Yaylası doğası ve tabiatıyla herkesi kendisine hayran bırakan bir güzelliğe sahip. Huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler için doğal çam ağaçları arasında yer ahşap bungalov evler ile Ayder Yaylasının tadını çıkarabilirsiniz. Yüksek rakımlı tepelerin temiz ve bol oksijenli havası ile ruhunuzu deşarj edebilirsiniz. Doğal ve sakin bir tatil yapmak için Ayder Yaylası bungalov evlerini tercih edebilir,  Çamlıhemşin’in doğal havası ve doğal güzellikleri içinde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Ayder bungalov evleri fiyatları otel fiyatları ile kıyaslandığında sizler için daha avantajlı gözükebilir. Betonarme yapılar yerine ahşap bungalov evlerde tatil yapmak ve kendinizi doğanın bir parçası gibi hissetmek gibi size farklı avantajlarda sağlıyor. Ayder bungalov evlerde bir otelde yer alan  tüm ihtiyaçlarınız karşılandığı gibi yemyeşil bir doğaya açılan pencerelere sahiptir. Bunun yanında stediğiniz gibi kullanabileceğiniz, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz ahşap odalar da yer almaktadır.

Ayder Yaylası Bungalov Farkı

       Dünya da eşi bulunmayan ve güzelliği ile gören herkesi büyüleyen Ayder Yaylasını görmek, Ayder otelleri bungalov evlerde konaklamak ve  sakin huzurlu bir tatil geçirmenizi sağlar. Ayder bungalov konaklama evlerinden birini kiraladığınızda kendinizi evinizde gibi hissederek tatil yapacaksınız.  Beş yıldızlı otellerde bulunan tüm özelliklere sahip olan bungalov evler her türlü rahatlığı ve en üst düzey konforu sizlere sunmaktadır.  Ayder bungalov ev fiyatlarını otel fiyatları ile kıyasladığınızda hem daha uygun fiyatlara tatil yapma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca  doğa ile iç içe yemyeşil doğanın tadını yaşayarak bir tatil yapma şansına sahip oluyorsunuz.  Ayder Yaylası bungalov evleri konforu ve rahatlığı ile sizlere unutulmaz bir tatil yaşatacağı gibi  dünya da eşi olmayan yüksek rakımlı çam ağaçları arasında olan el değmemiş doğal güzellikleri de yakınan görme fırsatı sunuyor.

        Rize Ayder yaylası bungalov evleri ahşap yapılar olduğu için yöresel bir evde rahat ve konforlu bir tatil yapma imkanına sahip oluyorsunuz.  Kalacağınız bungalov evde ihtiyacına göre 2 – 3 – 5 kişilik odalarda kalabilirken isteğinize bağlı olarak  tek kişilik odalarda da kalabiliyorsunuz. Ayder yaylası bungalov evlerinde  kalarak hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil yapabilirsiniz.  Ayder yaylası bungalov ev fiyatları ile çok uygun bütçeler ayırarak yapacağınız tatil ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.  Yeşil doğanın ve çam kokuları arasında bu eşsiz yaylanın keyfini çıkarabilirsiniz. Karadenizin incisi olan Ayder yaylası bungalov evleri sizleri bekliyor.

3 thoughts on “Ayder Yaylası Bungalov Evleri”

  1. Ayder yaylası bungalow evleri, ayderde tatil yapmak isterseniz muhakkak bungalov evleri tercih edin. en güzel odalarda muhteşem manzara. Özellikle oda manzarasına dikkat etmenizi öneririm. oda temizliği de çok önemli- wifi

  2. Ayder yaylası bungalov evleri, Ayder yaylasında konaklama ve tatil yapmak için en güzel mekanlardan biridir. Ayder bungalow evler ahşap yapı olması sebebiyle odalarda nem oranı çok düşük olur yada nem az olur. Tam tersi beton yapılarda nem oranı çok yüksektir. Uykuya doyabileceğiniz bol oksijenin olduğu ayder yaylasında muhakkak bungalov evlerini tercih edin. Hem konum ve manzarası hem de uyku kalitesi için bungalov yapılar doğru tercihlerdir. Özellikle Ayder yaylasına balayı için gidiyorsanız tek seçenek bungalov evler. Bungalov evlerin fiyatları ve ödeme seçenekleri mekanlara göre değişiklik göstermektedir.

  3. Ayder yaylası herkes tarafından görülmesi gereken güzellik cennetten bir köşe.. Ayder yaylası bungalov evleri ve yerlerinde konaklamak ve tatilin keyfini çıkarmak bir başka güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.