Ayder Yaylası Bungalov Evleri

Ayder Yaylası Otelleri - Artvin Mençuna konakları

Ayder Yaylası Bungalov Evleri

 

           Karadeniz’in yemyeşil doğasının tadını çıkarmak, yeşil ile iç içe huzurlu bir tatil yapmak için Rize Çamlıhemşin İlçesinde yer alan ve dünya üzerinde eşi benzeri olmayan Ayder Yaylasını tercih etmeli, sakin ve  huzur dolu bir tatil yaparak doğanın tadını çıkarmalısınız. Ayder Yaylasının doğal güzelliklerini, tertemiz havasını ve yemyeşil doğasının bir parçası olmak için Ayder Yaylası Bungalov evleri sizin için mükemmel bir seçim.  Uygun fiyatlarda Ayder Yaylası Bungalov otel seçeneklerinde kendinizi doğanın bir parçası olarak hissetmenizi sağlar. Ayrıca Ayder Yaylasının geleneksel yayla evlerinde konaklayarak Karadeniz’in yöresel özelliklerini yakından görebiliyorsunuz. Bungalov konaklama yerleri otel tercihlerinde oldukça fazla olup orman ve doğa manzaralı ağaç evlerdir.

               Ülkemizin en güzel bölgelerinden biri olan Karadeniz’e yapacağınız seyahatlerde sizleri birbirinden muhteşem güzellikler bekliyor olacaksınız. Pek çok turist tarafından sık sık ziyaret edilen ve dünyada az sayıda örneği olan Ayder Yaylası’nda yapacağınız tatillerde buralarda konaklamak için çok güzel yerlerin sizleri beklediğini hemen belirtelim. Ayder ve çevresini gezip görebileceğiniz, Karadeniz’in eşsiz güzelliğini seyre dalacağınız uygun Ayder Yaylası bungalow evleri ile rüya gibi bir tatile hazır olun. Oldukça sakin ve huzur dolu ortamda uyuyacağınız bu ortamda, şehrin araba ve insan gürültüsünden uzak mükemmel saatler geçirebilirsiniz. Ahşap ve taşın birleşimi ile tam bir doğa harikası konaklama yeri olan bu evlerde kendinizi doğanın bir parçası olarak hissedeceksiniz. Rize Ayder yaylası bungalov evleri uygun fiyat seçenekleri sizlere en güzel  tatil imkanları sunuyor. 

                       Ayder Yaylası Bungalov Evleri Özelliği

 

         Ayder yaylası bungalov evleri, otantik özellikleri, çam kokan odaları ve ahşap yapısı ile diğer otellerden oldukça farklı ve doğaldır. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitede olan ahşap bungalov evler doğal çam ormanları içinde yemyeşil bir manzaraya sahiptir. Rize Ayder Yaylası Bungalov Evler sizlere otel konseptinde hizmet veren, temizliğinden oda içinde yer alan aksesuarlarına kadar bir otelden farksızdır. Bungalov evlerin  pencerelerinden eşsiz yayla manzarasına bakan, unutulmaz bir doğa tatili yaparak ruhunuzu dinlendirecektir.  Bunu yanında  Karadeniz’in incisi olan Ayder Yaylasının tadını çıkaracağınız bir tatil imkanı sunuyor.

           Diğer betonarme otellerden hizmet ve kalite bakımından hiçbir fark bulunmayan Ayder yaylası bungalov otel evlerinin temizlik açısından da hiçbir eksiğinin bulunmadığını, hatta doğa ile iç içe bir otel olduğundan artısının olduğunu dahi söylemek mümkündür.

          Sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk durağı olan Ayder Yaylası doğası ve tabiatıyla herkesi kendisine hayran bırakan bir güzelliğe sahip. Huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler için doğal çam ağaçları arasında yer ahşap bungalov evler ile Ayder Yaylasının tadını çıkarabilirsiniz. Yüksek rakımlı tepelerin temiz ve bol oksijenli havası ile ruhunuzu deşarj edebilirsiniz. Doğal ve sakin bir tatil yapmak için Ayder Yaylası bungalov evlerini tercih edebilir,  Çamlıhemşin’in doğal havası ve doğal güzellikleri içinde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Ayder yaylası bungalov evleri fiyatları otel fiyatları ile kıyaslandığında sizler için daha avantajlı gözükebilir. Betonarme yapılar yerine ahşap bungalov evlerde tatil yapmak ve kendinizi doğanın bir parçası gibi hissetmek gibi size farklı avantajlarda sağlıyor. Ayder bungalov evlerde bir otelde yer alan  tüm ihtiyaçlarınız karşılandığı gibi yemyeşil bir doğaya açılan pencerelere sahiptir. Bunun yanında istediğiniz gibi kullanabileceğiniz, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz ahşap odalar da yer almaktadır.

                               Ayder Yaylası Bungalov Farkı

 

       Dünya da eşi bulunmayan ve güzelliği ile gören herkesi büyüleyen Ayder Yaylasını görmek, Ayder otelleri bungalov evlerde konaklamak ve  sakin huzurlu bir tatil geçirmenizi sağlar. Ayder bungalov konaklama evlerinden birini kiraladığınız zaman kendinizi evinizde gibi hissederek tatil yapacaksınız.  Beş yıldızlı otellerde bulunan tüm özelliklere sahip olan bungalov evler her türlü rahatlığı ve en üst düzey konforu sizlere sunmaktadır.  Ayder bungalov ev fiyatlarını otel fiyatları ile kıyasladığınızda hem daha uygun fiyatlara tatil yapma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca  doğa ile iç içe yemyeşil doğanın tadını yaşayarak bir tatil yapma şansına sahip oluyorsunuz.  Ayder Yaylası bungalow evleri konforu ve rahatlığı ile sizlere unutulmaz bir tatil yaşatacağı gibi  dünya da eşi olmayan yüksek rakımlı çam ağaçları arasında olan el değmemiş doğal güzellikleri de yakınan görme fırsatı sunuyor.

        Rize Ayder yaylası bungalov evleri konaklama ve ahşap yapılar olduğu için yöresel bir evde rahat ve konforlu bir tatil yapma imkanına sahip oluyorsunuz.  Kalacağınız bungalov evde ihtiyacına göre 2 – 3 – 5 kişilik odalarda kalabilirken isteğinize bağlı olarak  tek kişilik odalarda da kalabiliyorsunuz. Ayder yaylası bungalov evlerinde  kalarak hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil yapabilirsiniz.  Ayder yaylası bungalov ev fiyatları ile çok uygun bütçeler ayırarak yapacağınız tatil ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.  Yeşil doğanın ve çam kokuları arasında bu eşsiz yaylanın keyfini çıkarabilirsiniz. Karadeniz Bölgesinin incisi olan Ayder yaylası bungalov evleri sizleri bekliyor

                                Ayder Yaylası Bungalov Evleri Konaklama Fiyat

 

               En güzel Ayder yaylası bungalov evleri konaklama evleri ile odanızdan çıkmasanız dahi odanın doğaya açılan pencerelerinden saatlerce doğayı izleyebilirsiniz. Ruhunuzu ve bedeninizi yeniden deşarj edebileceğiniz bu evlerde gün boyu gezdiğiniz ve dolaştığınız Yaylaların güzelliklerini evin içinde bile hissedeceksiniz. Gece uykusunda ise akan derelerin şırıltısı, kuş sesleri ile adeta masallardaki gibi bir uyku çekeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

            Uygun Ayder bungalov evleri ile yaşadığınız yerdeki stresi, iş yükünü veya başka olumsuz durumları burada bulamayacaksınız. Öyle ki, doğanın eşsiz güzellikleri ile saatler içinde nereden geldiğinizi bile unutacaksınız. Ruhunuzu dinlendireceğiniz ve yeniden doğaya âşık olacağınız en iyi Ayder’de bungalov fiyat bakımından da oldukça makul seviyededir. Diğer otellerden çok daha makul fiyatlar ile sunulan bu doğal yaşam evleri ile her an ruhunuz tazelenecektir.

            İnsanın doğası gereği birtakım ruhsal ve bedensel yeniliklere ihtiyaç duymaktadır. Gerek iş yoğunluğu gerekse insanlarla kurulan iletişimde yaşanan streslerde bir kaç günlüğüne de olsa sakin ve huzur dolu bir ortamda kalması, her açıdan sağlıklı bir ortam gerektirir. Bu açıdan baktığımızda En uygun Rize Ayder yaylası bungalov evleri sizlere mükemmelliği vaat ediyor. Tek kişilik odalar olduğu gibi ailenizle de vakit geçirebileceğiniz birkaç kişilik odaları da tercih edebilirsiniz.

 

Gönderen

Artvin Arhavi Mençuna Konakları

Mençuna Konakları Artvin Kamilet vadisinde ve Mençuna şelalesi karşısında yer alan konaklar müşterilerine tatil imkanları sunuyor. Artvin Arhavi'de ahşap bungalov evleri ile en güzel konaklama evlerini uygun fiyat seçenekleri ile sizlere konaklama imkanları.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

3 yorumlar

  1. erdem yamakoğlu

    Ayder yaylası bungalow evleri, ayderde tatil yapmak isterseniz muhakkak bungalov evleri tercih edin. en güzel odalarda muhteşem manzara. Özellikle oda manzarasına dikkat etmenizi öneririm. oda temizliği de çok önemli- wifi

  2. Kemal Kerimoğlu

    Ayder yaylası bungalov evleri, Ayder yaylasında konaklama ve tatil yapmak için en güzel mekanlardan biridir. Ayder bungalow evler ahşap yapı olması sebebiyle odalarda nem oranı çok düşük olur yada nem az olur. Tam tersi beton yapılarda nem oranı çok yüksektir. Uykuya doyabileceğiniz bol oksijenin olduğu ayder yaylasında muhakkak bungalov evlerini tercih edin. Hem konum ve manzarası hem de uyku kalitesi için bungalov yapılar doğru tercihlerdir. Özellikle Ayder yaylasına balayı için gidiyorsanız tek seçenek bungalov evler. Bungalov evlerin fiyatları ve ödeme seçenekleri mekanlara göre değişiklik göstermektedir.

  3. Rauf Karabiber

    Ayder yaylası herkes tarafından görülmesi gereken güzellik cennetten bir köşe.. Ayder yaylası bungalov evleri ve yerlerinde konaklamak ve tatilin keyfini çıkarmak bir başka güzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.