Günlük Kiralık Bungalov Evler Ve Apartlar, Artvin Mençuna Konakları

Artvin günlük kiralılik bungalov evler

Günlük Kiralık Bungalov Evler

Karadeniz bölgesi günlük gezilecek görülecek yerleri gezerken en önemli sorunlardan biri de günlük kiralık konaklama yerleridir. Günlük kiralık konaklama yerleri Karadeniz ve Artvin bölgesinde bulmak oldukça zordur. Daha çok Artvin bölgesinde hizmet verdiğimiz günlük kiralık evler hemen mençuna şelalesi dibinde orman manzaralı bungalov evlerdir. Aileniz ve sevdiklerinizle ahşap bungalov evlerde günlük kiralayabileceğiniz evler, oda ve kahvaltı konseptindedir. Artvin , Arhavi, Hopa ve Borçka günlük kiralık bungalov evler için şelale manzaralı orman içindeki Mençuna konaklarını tercih edebilirsiniz.

Artvin günlük kiralık bungalow evler Artvin Arhavi merkezden 15 km mesafede mesafede Kamilet vadisinde doğa içinde bulunan konaklama yerleridir. Uygun fiyat seçenekleri ile kiralanan bungalov evler doğa severler için bulunmaz bir mekandır. 24 saat sıcak su ve uydu yayınları mevcut olan tesisimizde tüm odalarda da internet vardır. Artvin Arhavi, Hopa ve Borçka günlük kiralık ahşap evler daha çok aile yapısına uygun ve rahat edebilecekleri konaklama seçenekleridir. Bunun yanında özellikle balayı çiftlerinin de çok tercih ettiği konaklama yerleridir.

Artvin Arhavi Hopa günlük kiralık bungalov evler ulaşım

Artvin, Arhavi ve Hopa’da günlük kiralık evler, Artvin Arhavi merkezden 15. km içeride mençuna şelalesi karşısında yer alır. Arhavi merkezden ticari taksi ile gelebileceğiniz gibi özel aracınızla da gelmeniz mümkündür. Toplu ulaşım ve dolmuş bulunmamaktadır. Tesisimize kadar yollar tamamen asfalttır. Ancak son 3 km’lik yol dere içi olup biraz dardır. Bunun yanında Artvin Borçka günlük kiralık bungalov evler ve apartlar size iyi bir alternatiftir.

Artvin Arhavi Hopa Kiralık Dağ Evleri

Artvin Hopa ve Arhavi’de günlük kiralık evler ile dağ evleri seçenekleriniz arasında iyi bir seçim yapabilirsiniz. Şehir merkezlerinden uzak doğa ile iç içe olmak isterseniz en uygun alternatif Mençuna konakları‘dır. Konaklar Mençuna şelalesi manzarası ile adeta büyülüyor. Hemen önünde Kamilet deresi ve ayni zamanda orman manzaralı odalar mevcut. Artvin Hopa ve Arhavi’de dağ evleri fiyatları da çok uygun ve ucuzdur. Oda fiyatlarında kahvaltı de dahildir. Tamamen ahşap olan odalar otantik yapısı ve döşemesiyle de dikkat çeken bungalovlar seyir yapılacak balkonlarda bulunmaktadır. Doğa severler için mükemmel bir seçenek olup ayni zamanda Mençuna şelalesini de ziyaret etmeniz mümkündür. Dağ evlerimizde konaklama yaparken doğa içinde mangal yapmanız de mümkündür. Tesislerimizde mangal malzemeleri mevcut olup ücretsizdir.

Gönderen

Artvin Arhavi Mençuna Konakları

Mençuna Konakları Artvin Kamilet vadisinde ve Mençuna şelalesi karşısında yer alan konaklar müşterilerine tatil imkanları sunuyor. Artvin Arhavi'de ahşap bungalov evleri ile en güzel konaklama evlerini uygun fiyat seçenekleri ile sizlere konaklama imkanları.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.