Fındıklı otelleri, Rize Fındıklı Konaklama

 

fındıklı otelleri
Fındıklı otelleri

Fındıklı otelleri

     Fındıklı otelleri fiyatları, çok uygun bütçeler ile tatil yapmanızı sağladığı gibi konforu ve rahatlığı ile beş yıldızlı otelleri aratmayacak özelliklere de sahip. Konforlu dizaynı ve geniş odaları size oldukça rahat bir tatil imkanı sunan Fındıklı’deki oteller  Fındıklı gezilecek yerlere de oldukça yakın. Fındıklı otelleri ile Fındıklı konaklama yerleri yanında uygun fiyat seçenekleri sunan Fındıklı pansiyon fiyatlarına da bakmanız mümkündür. Fındıklı otel fiyatları özellikle şehir merkezi otelleri ile dağ ve yayla otel fiyatları değişkenlik göstermektedir. Rize Fındıklı otel fiyatları çoğunlukla oda kahvaltı konseptinde çalışmaktadır.

       Ulaşım olarak sizi yormayan ve kolay bir ulaşım sağlayacağınız konumlarda bulunan Fındıklı otelleri doğanın tadını çıkararak kusursuz bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Fındıklı yaylasının yer aldığı yüksek rakım, Kaçkar dağlarının tepelerinde oluşan bulutları ayaklarınızın altına da seriyor. Bulutların içinde konaklayarak Kaçkarların zirvesinde doğa tatili yapmak için yapmanız gereken Fındıklı otellerini tercih etmek ve rezervasyon yaptırmaktır. Fındıklı ilçesi sınırları içinde yer alan diğer yaylalar ve tarihi köprüler  Fındıklı gezilecek yerler arasında yer alıyor.

Fındıklı Otelleri Fiyatları Özelliği

   Fındıklı ilçesi küçük bir ilçe olmasına karşın Kaçkar dağları eteklerinde ve zirvelerinde yer alan yaylaları nedeniyle çok sayıda turisti ve gezgini ağırlıyor. Çok sayıda turistin uğrak noktası olması Rize Fındıklı’nın otel, pansiyon ve konaklama  merkezi olmasını sağlamıştır. Büyük otellerin yanında küçük apart, pansiyon, otel ve konaklama yerleri bulunan Fındıklı’da  yayla evlerini de konaklama yeri olarak kiralayabiliyorsunuz. Fındıklı otel fiyatları  konforuna karşın oldukça cüzi rakamlara oda kiralama şansı tanıdığı gibi  en üst düzey konforu da misafirlerine sunuyor. Çok sayıda gezilecek yere sahip olması, çok sayıda doğal el değmemiş yaylaya sahip olması ve bulutların içinde tatil yapma şansı tanıması Fındıklı otelleri fiyatlarının önemini gözler önüne seriyor. Fındıklı gezilecek yerleri gezerken aynı zamanda rahat ve konforlu bir konaklama istiyorsanız; Rize Fındıklı otelleri, pansiyonları veya doğal bungalov evleri tercih etmektir.

Rize Fındıklı Gezilecek Yerler

      Kaçkar dağlarının doğal güzellikleri, zirvelere kolay ulaşım yollarının olması, tarihi köprüleri, birbiri ile bağlantılı yaylaları ile sizi kendisine çeken,  doğanın tadını çıkarabilirsiniz.  Kaçkar zirvelerinde  keyifli bir tatil yapmanızı sağlayan Fındıklı yaylası sizlere uygun fiyatlı otel imkanı da sunuyor. Günümüzde beş yıldızlı otellerde yer alan oda konseptindedir. Tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığı Fındıklı otelleri fiyatları ile de beş yıldızlı otellerin çok gerisinde kalıyor. Uygun fiyatları ile göz dolduran otel, pansiyon ve konaklama merkezleri doğa harikası olan Fındıklı yaylasını gezmeye gelen turistleri konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

        Ailenizle arkadaşlarınızla Fındıklı yaylasının ve Kaçkar dağlarının tadını çıkarmak istediğinizde iki kişilik ve 4 kişilik odada konaklama imkanı vardır.  Sizlere kendinizi evinizde hissettiren Rize Fındıklı otel konaklama derdinden sizi kurtararak sizlere rahat ve keyifli bir tatil yapma şansı tanıyor. Fındıklı aynı zamanda doğa tatilinin yanı sıra sizlere kültürel tatil imkanı da sağlayan zengin bir kültüre sahiptir.  Fındıklı gezilecek yerleri sıraladığınızda uzun bir tatil yapabilirsiniz. Ayrıca tatil süresince kendinizi şımartarak konforlu ve rahat bir otelde konaklayabilir, düşük bir bütçe ile uygun fiyatlı Rize Fındıklı otellerinde konaklayabilirsiniz.

www.artvinotelleri.net

Rize Fındıklı otel
fındıklı otel
Gönderen

Artvin Arhavi Mençuna Konakları

Mençuna Konakları Artvin Kamilet vadisinde ve Mençuna şelalesi karşısında yer alan konaklar müşterilerine tatil imkanları sunuyor. Artvin Arhavi'de ahşap bungalov evleri ile en güzel konaklama evlerini uygun fiyat seçenekleri ile sizlere konaklama imkanları.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

2 yorumlar

  1. Meyra yumlu

    Fındıklı otelleri, Doğu karadeniz bölgesinde Rize ilinin Fındıklı ilçesindeki en güzel ve en uygun fiyattaki otellerdir

  2. Hamdi budak

    Mençuna konakları orman içerisinde ahşap bungalow evler çok güzel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.