Artvin Bungalov Evleri

Artvin bungalov evleri, Artvin dağ evler
Artvin bungalov evleri

Artvin Bungalov Evleri

 Artvin, Doğu Karadeniz Bölgesi’nin cennet köşelerinden biri. Bu klişeleşmiş bir söz gibi kulağa çalınsa da burayı görenler hak verecektir. Bu ifadedeki övgüyü tam anlamı ile hak eden bir yerdir Artvin. Arhavi’den Hopa ve Sarp’a kadar kıyı şeridi boyunca Karadeniz’in hırçın dalgalarının yarattığı muhteşem bir doğa yanında, iç taraflarda Murgul, Yusufeli, Ardanuç, Şavşat ve Borçka’nın el değmemiş, göz alıcı muhteşem doğal güzellikleri, gelenleri büyülemeye devam ediyor. Örneğin Karadeniz Bölgesinin en büyük şelalesi olan Mençuna Şelalesi yakınlarındaki Artvin bungalov konaklama ile dağ evleri bu bölgeyi keşfederken konaklanacak en güzel yerlerden biri. Artvin bungalov otel ve konaklama evleri yapısı itibariyle ahşap evler ve otantik yapılardır. Arhavi bölgesindeki Arhavi bungalov evleri fiyat olarak her aileye hitap edecek gibi makul seviyededir. Bungalov evler Artvin bölgesinin her ilçesi ve beldelerinde  bulmanız mümkündür.

Artvin Bungalov Dağ Evleri Özelliği

        Aslında buraya yolu düşenlerin Artvin konaklama için, bu ahşap Artvin bungalov dağ evleri çok güzel bir seçenektir. Bugün büyük şehirlerin beton yığınları arasında yaşam sürmek zorunda kalan insanlar, Artvin bungalov evlerinde toprağı hissetmek, çimenlerde yürümek, ağaçların kokusunu duymak, çiçeklerin en güzeline dokunmak ve taze otlara yalın ayak basmak imkanı bulmaktadır.

            Özellikle Arhavi çevresinde Artvin bungalov evler bu bölgeye özgü ahşap yapılar arasında estetik ve rahatlık bakımından bambaşka duygular yaratmaktadır. Erken rezervasyonlarda Artvin bungalov fiyatları daha makul seviyelerdedir. İster Artvin bungalov dağ ve yayla evleri isterseniz Artvin bungalov otelleri olsun fiyat politikası hepsi için geçerlidir. Bungalov evler Artvin bölgesinde en iyi ve en çok tercih edilen yerlerden biridir. Bu bölgede ahşap pansiyonlar, ahşap oteller, ağaç evler ve ahşap butik oteller dikkat çekiyor. Ağacın doğallığı eşsiz bir işçilikle birleşerek, burada doğanın el değmediğinin  en çarpıcı şekilde ortaya koymaktadır.

Artvin Bungalov Otel

           Gece boyunca çam, meşe, kayın kokulu bu odalarda derenin sesini dinlemenin ve kuş cıvıltıları içinde uyanmanın keyfini Artvin bungalov otel ve konaklama dışında hiçbir yerde bulamazsınız. Artvin bungalov otel ve dağ evlerinde konaklayıp Osmanlılar zamanında yapılmış Çifte kemer köprülere yürüme mesafesindedir. Ayni şekilde Mençuna şelalesi hemen bungalovlarımızın karşısında olup yine yürüme mesafesindedir. Ayrıca Dünya doğayı koruma vakfı tarafından 1999 yılında acil korunması gereken 100 orman arasından biri olan Kamilet vadisini gezebilirsiniz.

        Yine Artvin bungalov dağ evlerinde konaklama yaparak Artvin gezilecek ve görülecek yerleri görmeniz mümkündür. Artvin’in doğal güzelliği zengin olmasına rağmen muhtemelen tanıtım eksikliği yüzünden çok fazla turist çekemiyor. Oysa buradaki doğal zenginlik sayılır gibi değil. Çevresi yoğun ağaçlarla çevrili Borçka Karagöl’ü anlatmak değil, görmek gerek. Buradan başlayarak Gürcistan’a kadar uzanan Maçahel Vadisi muhteşem bir vadidir. Bu vadide beş yüz yıllık ağaçları görmek mümkün. Kısaca Artvin gezilecek yerler o kadar çok ki.

Artvin’de Bungalov Evleri Keyfi Yaşayın..!

          Artvin’de gerek Şavşat Karagöl Bungalov evleri gerekse de Borçka Karagöl bungalov evleri ahşap otantik yapısıyla görenleri hayran bırakıyor. Dağların modern yaşamdan sakladığı bu doğal güzellikler, Artvin bungalov dağ evleri arayanlar için bulunmaz fırsatlar sunuyor. Yayla turizminin gittikçe canlandığı bu bölgede ahırlardaki hayvanların sesini duymak, kokusunu hissetmek, sütünü içmek, yumurtasını yemek ve eşsiz lezzetli etlerini tatmak inanılmaz keyif veren deneyimlerdir. Bu uçsuz bucaksız, eşsiz güzellikteki yaylaların ve buzul göllerinin, İsviçre Alp’ler hiçbir farkı yok. Bugüne kadar görülmemiş kır çiçeklerini görmek, ya da insanı şaşkına çeviren yağmur ormanlarının içine girmek istemez misiniz?

Mençuna Konakları

             Kısaca Artvin’de bütünüyle doğanın içinde olmak büyük mutluluktur ve Artvin tatil yerleri gelenleri karşılamaya  hazır. İşte bunlardan biri de Mençuna Konakları. Burası iki doğal malzeme, ağacın ve taşın muhteşem birlikteliğini sunan Artvin bungalov otel tarzında inşa edilmiş ve gelenlere inanılmaz bir konfor ve rahatlık sunan bir tesis. Kamilet Vadisi’nde bulunan Mençuna Konakları, dere, şelale ve ormana bakan manzarası ile eşsiz bir konaklama imkanı sunuyor.

          Kamilet Vadisi, çok değil, daha 5-10 yıl öncesine kadar çok az kişi tarafından biliniyordu. Yaban hayatı sevenler için bu kadar el değmemiş doğal alanlar, artık ülkemizde sayılıdır. Mençuna Konakları, Artvin bungalov otel ve dağ evler arasında en çok tercih edilen mekanlardan biridir. Burada heyecan verici doğayı görmek isteyenlere, bekledikleri konforu sunan bir tesistir. Üst katlarda, çocuklu aileler veya arkadaş çiftler için düşünülmüş iki bağımsız oda bulunuyor.

Etiketler: Artvin bungalov, Borçka Karagöl Bungalov, Artvin Bungalov Fiyatları, Artvin Borçka Bungalow evleri, Artvin bungalov otel, Artvin bungalov, Artvin bungalov dağ evleri, Artvin Oberjoch hotel, Trabzon bungalov evleri, Rize bungalov evleri, Artvin bungalov otel, 

Gönderen

Artvin Arhavi Mençuna Konakları

Mençuna Konakları Artvin Kamilet vadisinde ve Mençuna şelalesi karşısında yer alan konaklar müşterilerine tatil imkanları sunuyor. Artvin Arhavi'de ahşap bungalov evleri ile en güzel konaklama evlerini uygun fiyat seçenekleri ile sizlere konaklama imkanları.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

4 yorumlar

 1. Aslı Güner

  Karadeniz gezi ve tatil planlarınızda varsa Artvin’in en güzel konaklama yerlerinden biri olan Artvin bungalov evleri son zamanlarda çok revaşta ve en çok tercih edilen tatil yerlerinden biri. Artvin bungalov evleri uygun fiyatlarda en güzel manzaraya sahip ahşap evlerdir. Bunun en güzel örneklerinden biri de Artvin Arhavi’deki Mençuna Konakları‘dır. Mutlaka konaklama yapınız. Muhteşem manzaraya sahip bir mekan.

 2. Esma loren

  Artvin dağ ve bungalov evleri, artvin dağ evleri, artvin dağ evi, artvin dağ evleri fiyatları, artvin dağ evleri konaklama, artvin dağ evi satılık, artvin dağ evleri kiralık, artvin karagöl dağ evleri, artvin kafkasör dağ evleri, artvin şavşat dağ evleri, artvin balayı dağ evleri, artvin arhavi dağ evleri, artvin borçka dağ evleri, artvin’de dağ evleri, artvin hopa dağ evleri, artvin kafkasör dağ evleri iletişim, artvin dağ evi kiralık, artvin adaş dağ evi, artvin karagöl dağ evi, artvin borçka karagöl dağ evi, artvin’de kiralık dağ evi, artvin günlük kiralık dağ evi, artvin dag evi satilik, artvin’de satılık köy evi, artvin karagöl konaklama yerleri, artvin karagöl bungalov evleri, artvin karagöl bungalov, artvin karagöl konaklama, artvin karagöl kalınacak yerler, karagöl dağ evleri, artvin kafkasör bungalov evleri, kafkasör dağ evleri fiyat, şavşat dağ evleri, artvin şavşat evleri, arhavi dağ evleri, artvin arhavi bungalov, artvin arhavi bungalov evleri, artvin arhavi gezilecek yerler, artvin arhavi pınar dağ evi, artvin borçka bungalow evleri, borçka dağ evleri, artvin borçka konaklama, artvin hopa bungalov, artvin konaklama yerleri, artvin hopa konaklama, artvin ağaç ev otel, artvin hopa kalınacak yerler, artvin hopa kalacak yer, artvin dağ ve yayla evleri, artvin dağ otelleri, artvin bungalov dağ evi.

 3. Ahmet Duymaz

  Artvin bungalov evleri , artvin bungalov evleri fiyatları, artvin şavşat bungalov evleri, artvin karagöl bungalov evleri, artvin arhavi bungalov evleri, artvin yusufeli bungalov evleri, rize artvin bungalov evleri, artvin şavşat bungalov evleri fiyatları, artvin kafkasör bungalov evleri, artvin borçka bungalow evleri, artvin bungalov otel, artvin bungalov evleri, artvin bungalov fiyatları, artvin bungalov evler, artvin’de bungalov evleri, artvin bungalov ev, artvin hopa bungalov evleri, artvin kemalpaşa bungalov evleri, artvin şavşat laşet bungalov evleri, laşet bungalov evleri artvin, artvin merkez bungalov, artvin bungalov ev fiyatları, artvin bungalov, artvin yayla bungalov evleri, artvin şavşat bungalov, artvin şavşat konaklama, şavşat bungalov evleri, şavşat bungalov evler, şavşat bungalov evleri iletişim, artvin karagöl dağ evleri, artvin karagöl bungalov, artvin borçka karagöl bungalov, artvin karagöl konaklama, artvin arhavi bungalov, arhavi bungalov, arhavi bungalov evleri, artvin üçgen evler, yusufeli bungalov evleri, rize’deki bungalov evler, rize’de bungalov evler, rize’de bungalov evleri, rize’de bungalov ev fiyatları, rize artvin gezilecek yerler, artvin kafkasör dağ evleri, artvin kafkasör otel, artvin bambu evler, artvin borçka konaklama, borçka bungalow evleri, artvin bungalov otelleri, artvin konaklama yerleri, artvin hopa bungalov, hopa bungalov evleri, artvin hopa pansiyon, artvin hopa ucuz pansiyon, Artvin bungalov evleri fiyatları, Arhavi bungalov fiyat, Artvin bungalov otel fiyat

 4. Mahmut Ekiner

  Artvin Arhavi’de tatil ve konaklama yaparken kalabileceğiniz en güzel otel ve bungalov evleri. Hem şelale karşısı hem de muhteşem manzaraya sahip. Yöresel ve zengin kahvaltıya sahip güzel bir mekan. Yolunuz düşerse mutlaka uğramanızı tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.