Karadeniz Bölgesi Otelleri, Artvin Arhavi Mençuna Konakları

Doğu Karadeniz Otelleri

KARADENİZ BÖLGESİ OTELLERİ KONAKLAMA

          Tatil denildiği zaman ilk olarak akla deniz kum ve güneş üçlüsü gelmektedir. Ülkemizin üç tarafının da denizlerle çevrili olması ve dört mevsimin de yaşanıyor olması sebebi ile ideal bir tatil ve turizm ülkesidir. Bu anlamda deniz kenarı bir tatil için özellikle yaz aylarından en çok tercih edilen bölgeler Ege ve Akdeniz Bölgeleri olsa da, Karadeniz Bölgesi deniz kenarı bölgelerinden ziyade sahip olduğu tarihi ve kültürel değerler ve eşsiz doğa güzellikleri ve manzaraları ile tatilciler tarafından yaz kış ziyaret edilen bir bölgedir. Bu bakımdan Karadeniz bölgesi otelleri ile doğu Karadeniz konaklama yerleri tatil tercihlerinde çok iyi araştırıp en güzel konaklama yerleri ve otellerini tespit edip  belirlemek gerekir.

           Bu noktada özellikle Doğu Karadeniz yöresindeki yerler sıklıkla tercih edilen tatil yerleridir diyebiliriz. Özellikle Trabzon için Karadeniz Bölgesinin başkentidir diyebiliriz. Bunun yanı sıra Artvin, Rize, Samsun gibi bölgeler de Doğu Karadeniz Bölgesinde sıklıkla tercih edilen tatil yerleri diyebiliriz. Genel olarak Karadeniz ve Doğu Karadeniz Bölgesi Otellerinden bahsetmek ve tavsiyeler vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz…

Doğu Karadeniz Konaklama Yerleri

          Her şeyden önce yeşil doğası, uçsuz bucaksız ormanları ve harika deniz manzarası ile Doğu Karadeniz konaklama yerleri, Karadeniz bölgesinde en ideal kalınacak oteller ve mekanlardır. Bu noktalardan ister günlük hayatın kargaşası ve kaosunda uzak doğa ile iç içe manzaralı ve sakin bir tatil geçirmek isteyin, ister de deniz kenarında ferahlamak, kumun ve güneşin tadını çıkarmak isteyin ve yahut da ister de tarihî ve kültürel miras bulunan yerleri gezerek tatil yapmak isteyin… Tüm bu seçeneklerin hepsi için Doğu Karadeniz Bölgesi eşsiz ve ideal bir tatil bölgesidir. Peki bu bölgede tatil yapmak isteyen tatilciler için ideal ve uygun konaklama yerleri ve Doğu Karadeniz Bölgesi otelleri nereleridir? Konaklama yerleri fiyatları genel olarak nasıldır?

Villa de Pelit Otel

           Şüphesiz ki; özellikle kaostan uzak ve doğa ile iç içe manzaralı bir tatil geçirmek isteyen ve bu doğrultuda Doğu Karadeniz Bölgesi’ne giden tüm tatilciler için tercih edilecek en ideal yer Rize’de bulunan Ayder Yaylasıdır. Bu noktada Ayder Yaylası atmosferinin merkezinde bulunan Villa de Pelit Otel; müşterilerine özel sunmuş olduğu pek çok avantaj ve imkanla ideal bir konaklama merkezidir. Otel Ayder yaylasının merkezinde bulunmaktadır ve manzarayı görecek şekilde özel olarak inşa edilmiştir. Gerek otelin konumu ve yapısı ve gerekse de Ayder Yaylasının atmosferi açısından bu bölgede tercih edilebilecek ideal yerlerden birisidir.

Trabzon Sümela Park Otel

          Daha öncesinde belirttiğimiz gibi, Trabzon Karadeniz Bölgesinin başkenti konumunda ve en çok tercih edilen tatil yerleri arasındadır. Trabzon’un tercih sebebi olmasının ise pek çok nedeni bulunur, tabi ki bunun başında deniz kenarı bir şehir olması gelir fakat tek neden bu değildir. Trabzon sahip olduğu kültürel miras ve doğal güzellikleri ile de tatilcilerin tercih sebebi olmaktadır. Bunların başında gelen Sümela Manastırı ve Trabzon Kalesi , Trabzon’un sahip olduğu ve yaz kış tatilcileri üzerine çeken kültürel miraslardır.

Karadeniz Bölgesi Otelleri Fiyat

      Bu doğrultuda Trabzon’da bulunan Sümela Park Otel 61 odalık kapasitesi ve konumu ve ulaşım kolaylığı ile tüm tatilcilerin hizmetindedir. Otel müşteriler için 24 saat kesintisiz oda hizmeti sunmaktadır, bunun yanı sıra ailelere veya kişilere özel olmak üzere tasarlanmış pek çok oda seçeneği de mevcuttur. Ayrıca sunmuş olduğu günlük kat hizmeti ve açık büfe kahvaltısıyla da müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmaktadır. Konumu itibari ile de gerek tarihi kiliselere gerek Trabzon Kalesi’ne ve gerek de şehir merkezine ve limana yakın bulunmaktadır. Trabzon Sümela Park Otel, müşterilerine sunmuş oldukları tüm bu imkanlar ile tüm tatilcilere hizmet için hazır bulunmaktadır.

Zorlu Grand Otel Trabzon

          Trabzon’da deniz kenarı tatil yapmak isteyen tatilciler için bir diğer ideal otel tavsiyesi olarak Zorlu Grand Otel Trabzon örnek gösterilebilir. Zorlu Grand Otel sahip olduğu mükemmellik sertifikası ile de bu anlamda kendini kanıtlamış bir otel. Müşterilerine sunmuş olduğu otel oda ve tesis olanakları ve fiyat kalite açısından uygun fiyatları ve oda seçenekleri ile Trabzon Bölgesindeki tüm tatilcilere hizmet vermektedir.

Karadeniz Pansiyonları

       Karadeniz bölgesine tatil için yola çıkıp daha uygun fiyatlara konaklamak isteyen tatilciler için Karadeniz bölgesi otelleri ve pansiyonlar ideal bir konaklama seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Amasra Ay Işığı Pansiyon

          Amasra Ay Işığı Pansiyon Amasra’nın merkezinde bulunmaktadır. Ayrıca konum itibari ile de deniz manzaralı ve denize sıfır konumdadır. Bu nedenle tüm deniz tatili düşünen Karadeniz tatilcileri uygun fiyata bu pansiyonu tercih edebilirler. Pansiyonda müşterilerin konforu düşünülerek her odada klima TV ve mini bar gibi seçenekler de mevcuttur. Fiyat olarak da iki kişilik ideal ekonomik bir odanın fiyatı ise 100 liradır.

Karadeniz Bölgesi Otelleri Ve Pansiyonlar 

        Yine Bartın’ın Amasra bölgesinde bulunan Karadeniz bölgesi otelleri ve Pansiyon müşterilerine sunmuş olduğu olanaklar ve uygun fiyatlar ile tatilciler için ideal bir pansiyon seçeneğidir. Buna ek olarak konumu itibari ile Amasra Kalesi’ne yakınlığı ve Amasra Müzesine de yürüme mesafesinde bulunması nedeni ile de Karadeniz Pansiyon ideal bir konaklama yeridir. İdeal bir iki kişilik ekonomik bir odanın fiyatı ise yaklaşık olarak 150 TL’dir.

Doğu Karadeniz Konaklama yerleri ve Fiyatları

         Tüm bu bilgiler ışığında Karadeniz Bölgesi otelleri  konaklama yerlerinin fiyatları da konaklama seçeneğine göre değişkenlik göstermektedir. Deniz kenarında bulunan 4-5 yıldızlı her şey dahil lüks otellerin fiyatları genel olarak günlük 200 ile 500 lira arasında değişirken pansiyon fiyatları ise pek tabi daha uygun ve genel olarak 100 ile 200 lira arasında değişkenlik göstermektedir.

Karadeniz Bölgesi Otelleri Tatili İçin İdeal Konaklama Yeri: Mençuna Konakları

       Doğu Karadeniz’de Artvin bölgesi için; şehir koşuşturmasından uzak ve doğa ile iç içe ideal bir tatil yeri diyebiliriz. Bu doğrultuda Artvin’de bulunan Mençuna Konakları tatil yeri olarak Artvin tercihi yapacak tatilciler için en uygun ve ideal konaklama yerleridir. Mençuna konakları bungalov evden taş eve kadar pek çok farklı ev seçeneğine sahip ve Artvin doğasının tüm eşsiz güzelliklerinin merkezine inşa edilmiş ve şehir gürültüsünden uzakta bulunan ideal bir konaklama merkezidir. Mençuna konaklama tesisleri müşterilerine sunmuş olduğu alışılmışın dışında huzur dolu bir tatil imkanı ve kalite fiyat açısından uygun fiyat seçenekleri ile Artvin yöresine gelecek tüm tatilcilere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Gönderen

Artvin Arhavi Mençuna Konakları

Mençuna Konakları Artvin Kamilet vadisinde ve Mençuna şelalesi karşısında yer alan konaklar müşterilerine tatil imkanları sunuyor. Artvin Arhavi'de ahşap bungalov evleri ile en güzel konaklama evlerini uygun fiyat seçenekleri ile sizlere konaklama imkanları.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

  1. Ayhan eken

    Karadeniz bölgesi otelleri, Samsun, Trabzon, Rize ve Artvin bölgesinde yer alan otellerin en güzelleri doğu karadeniz otelleridir. Rize Ayder yaylası otelleri ve sahildeki şehir otelleridir. Doğu karadenizdeki ahşap bungalow ahşap yapılar hem sağlıklı hemde uyumak için muhteşem konaklamalardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.