Ayder Yaylası Otelleri

Ayder yaylası otelleri
Ayder yaylası otelleri

Ayder Yaylası Otelleri

         Tüm yılın stresinden kurtulmak, kendinizi doğa ananın kucağına bırakmak ve rahat bir tatil mi yapmak istiyorsunuz? O halde, adresiniz Doğu Karadeniz’in en güzel yaylalarından olan Ayder olmalı.  Gezip görebileceğiniz bir sürü yerle birlikte Ayder Yaylası’nda unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz. Yerli yabancı binlerce turistin geldiği bu yörede Ayder Yaylası otelleri konaklamak için ideal yerler arasında. Gerek Ayder yaylası konaklama evler gerekse de Ayder yaylası otel  bölgede doğa içerisinde manzaralı evlerdir. Ayder yaylası bungalov evler ise kendine özgü özelliği ile tanınan mekanlardır. Ayder yaylasındaki Ayder bungalov otel ile Artvin Mençuna Konakları bungalov evleri bütün özelliklerini taşımaktadır.

Ayder Yaylası Otelleri Konaklama

          Ayder Yaylası otelleri yörenin mimarisine uygun olarak ahşap ve taş karışımı küçük yapılı ve butik otel tarzında yapılardır. Ülkemizde yayla turizminin gelişmesi ve Ayder Yaylasının gözde mekân haline gelmesi Ayder yaylası konaklama  hizmetlerinde gelişmelere neden olmuştur. Yörede ağırlıklı olarak bungalov tatil evleri ve küçük butik oteller tatilcilerin ilgisini çekmektedir.

Ayder Yaylası

             Fırtına Vadisi içinden geçerek yapacağınız 20 – 25 dakikalık küçük bir yolculukla ulaşacağınız Ayder Yaylası’nın o muhteşem manzarası, temiz havası, şırıldayan dereleri, yemyeşil ormanları, birbirinden güzel konaklama tesisleri ve şifa kaynağı kaplıcalarıyla tatilinizden alacağınız zevki kat be kat artıracaktır. Ayder Yaylası, 1987 yılında turizm merkezi olarak ilan edilmiş ve yerli yabancı turistlere tatil imkânı sunmaya başlamıştır. Aynı zamanda Ayder Yaylası 1994 yılında Kaçkar Dağları Milli Parkı’nın bir parçası olmuştur. Bununda bir sonucu olarak Ayder Yaylası alt yapı ve üst yapı olarak her geçen gün daha da iyi imkânlara kavuşmaktadır. Ayder Yaylası konaklama hizmetleri gün geçtikçe daha fazla gelişmekte oteller, pansiyonlar gibi konaklama yerlerinin sayısı artmaktadır.

       Ayder Yaylası otelleri her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste konaklama hizmeti sunmaktadır. Bölgede bulunan pansiyon, otel ve diğer konaklama mekânları tatilcilerin oldukça ilgisini çeken yerler arasındadır. Ayder Yaylası dört mevsim tatilcilere hizmet etmektedir. Ayder Yaylası özellikle kış aylarında düzenlediği şenlikler ve festivallerle de adını duyurmuştur. Bu festivallerde kayak gibi çeşitli etkinlikler yapılmaktadır. Tatilciler için ilgi çeken bir diğer noktaysa yörede bulunan şifa kaynağı kaplıcalardır.

Ayder Kaplıcaları  

           Ayder Yaylası Kaplıcaları, Ayder Yaylasına her yıl binlerce yerli yabancı turist çekmesinden dolayı Ayder Yaylası ve Ayder otelleri açısından büyük önem teşkil eder. Tatilciler hem tatillerini yaparken hem de şifa kaynağı kaplıcalardan tedavi ve daha iyi bir sağlık amacıyla istifade etmektedirler. Ayder Kaplıcaları, eklem rahatsızlıkları, romatizmal hastalıklar, astım hastalıkları, nefes darlığı, egzama gibi çeşitli hastalıkların tedavisinde önemli rol oynamaktadır.

          Ayder Yaylası kendi doğal güzelliklerinin yanında çevresinde de birbirinden güzel gezilecek görülecek yerlere sahiptir. Rize Zilkalesi, eski Rize evleri, Fırtına Vadisi, Anzer Yaylası, Palovit Şelalesi, Palovit Yaylası, Pokut Yaylası, Kaçkar Dağı Milli Parkı, Gito Yaylası, Kavrun Yaylası, Elevit Yaylası, Avusor Yaylası, tarihi taş köprüler, kaleler, camiler, Mençuna Şelalesi, Kamilet Vadisi bu muhteşem güzelliklerden sadece birkaç tanesi. Ayder Yaylası, bu doğal güzellikleri çevresinde barındırması ve Ayder yaylası otelleri ile birlikte tatilcilerin ilgi odaklarındandır.

Ayder Yaylası Otelleri Fiyatı

            Ayder Yaylası otel fiyatları ve konaklama yerleri herkesin bütçesine uygun, her kesime hitap edecek kapasitededir. Çocuklu aileler, yeni evli çiftler, tatilde kafasını dinlemek isteyenler Ayder yaylası otellerine oldukça ilgi göstermektedirler. Özellikle balayı çiftleri için özel tasarlanmış otantik ahşap yapılar Ayder yaylası otellerinde mevcuttur. Herkesin bütçesine uygun konaklama hizmeti sunan Ayder otelleri konaklama yerlerinde mekândan mekâna fiyatlar farklılık gösterebilmektedirler. Ayder Yaylası konaklama hizmetlerinde her türlü ihtiyacınıza cevap verecek hizmetler mevcuttur. İnternet, telefon, televizyon, yerli ve yabancı uydu yayını gibi hizmetler Ayder bungalov otel ve Ayder otellerinde müşterilere sunulan hizmetlerden bazılarıdır. Ayder otelleri ve pansiyonlarında ve de çevresinde çeşitli restoranlar ve yemek yeme yerleri mevcuttur. Buralarda yörenin kendine özgü birbirinden lezzetli ve güzel yemeklerine tatma imkânına sahipsiniz.

Ayder Yaylası Otelleri  Özelliği   

   Ayder  Otelleri doğayla iç içe, ferah dağ havasını barındıran, rahat bir tatil yapabileceğiniz, çeşitli aktivitelere katılabileceğiniz küçük butik otel tarzı yapılardır. Şehirden uzak kalmak ve doğa ile bütünleşmek istiyorsanız Ayder Yaylası otelleri ve Ayder bungalov otel muhteşem orman ve dağ manzarasıyla sizleri bekliyor. Yılın her döneminde hizmet veren Ayder otelleri, rafting, trekking, yayla gezileri, kış aylarında kayak gibi çeşitli etkinlikleri yapmanıza imkan tanımaktadır.

         Ayder yaylası bungalov evleri uygun fiyatlarıyla en güzel tatiller için size imkân tanımaktadır. Yılın büyük bir bölümünde yağış alan Karadeniz’de tatil yapmak isteyenlerin uğrak mekânlarındandır Ayder yaylası otelleri. Ayder Yaylası konaklama evler ve yerleri Karadeniz’in birbirinden güzel ormanlarında rahat bir nefes alabilmeniz için sizler düşünülerek tasarlanmış güzel yapılardır.

Mençuna Konakları Bungalov Farkı

         Ayder Yaylası konaklama evler ve yerlerine 40 km. uzakta bulunan Mençuna Konakları Bungalov Tesisleri, dere şırıltıları, kuş cıvıltıları, yaprak sesleri arasında muhteşem bir konaklama için siz değerli tatilcileri bekliyor. Saklı cennet Kamilet Vadisinde Mençuna Şelalesi karşısında yer alan Mençuna Konakları bungalovlarda konaklamak isteyenler için cazip bir mekân. Birbirinden güzel bungalovlardan oluşan Artvin Mençuna konakları tatilinizden daha iyi zevk almanıza olanak sağlıyor. Doğa ananın kucağında, Mençuna Şelalesinin tam karşısında kurulmuş olan Mençuna Konakları rahat ve huzurlu bir tatil geçirmeniz ve çeşitli aktiviteler yapabilmeniz için en iyi alternatiflerden biri.

Mençuna Şelalesi Otelleri

    Artvin otelleri, Ayder Yaylası Otelleri ve bölgedeki diğer konaklama yerleri arasında uygun fiyat garantisiyle konaklama imkânına Mençuna Konakları sayesinde sahip olabilirsiniz. Mençuna Konakları, bulunduğu konum itibari ile çevredeki gezilip görülecek yerlere oldukça yakındır. Doğa ananın kalbinde bulunan Mençuna konakları, güler yüzlü personeli, tertemiz odaları, uygun fiyat seçenekleri ve çeşitli aktiviteleriyle size rahatlayacağınız ve aynı zamanda unutamayacağınız bir tatil imkânı sunuyor. Şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve doğayla iç içe bir tatil yapmak istiyorsanız Mençuna Konakları sizler için en ideal mekân. Deneyin pişman olmayacaksınız.

Gönderen

Artvin Arhavi Mençuna Konakları

Mençuna Konakları Artvin Kamilet vadisinde ve Mençuna şelalesi karşısında yer alan konaklar müşterilerine tatil imkanları sunuyor. Artvin Arhavi'de ahşap bungalov evleri ile en güzel konaklama evlerini uygun fiyat seçenekleri ile sizlere konaklama imkanları.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

  1. Mehmet Ekenler

    ayder yaylası otelleri, ayder yaylası otelleri trivago, ayder yaylası otelleri iletişim, ayder yaylası otelleri haşimoğlu, ayder yaylası otel tavsiyesi, ayder yaylası otel isimleri, ayder yaylası otel yorumları, ayder yaylası otel apart, ayder yaylası aile otelleri, ayder yaylası ahşap otel, ayder yaylası ayderoom otel, ayder yaylası altıparmak otel, ayder yaylası otelleri fiyatları, ayder yayla otel fiyatları, ayder yaylası konaklama fiyatları, ayder yaylası konaklama bungalov evleri, ayder yaylası balayı otelleri, ayder yaylası butik otelleri, ayder yaylası butik otel fiyatları, rize ayder yaylası butik otel, ayder yaylası izmirlim butik otel, ayder resort hotel ayder yaylası, ayder konaklama fiyatları, ayder yaylası doğa otel, ayder yaylası doruk otel, ayder yaylası dere otel, ayder yaylası otelleri herşey dahil, ayder yaylası otelleri ets tur, ayder yaylası konaklama evleri, ayder yaylası elif otel, ayder yaylası elizan otel, en iyi ayder yaylası otelleri, ayder yaylası otelleri fiyat listesi, ayder yaylası konaklama forum, ayder yaylası apart otel fiyatları, ayder yaylası zafran otel fiyatları, ayder yaylası ucuz otel fiyatları, ayder yaylası sis otel fiyatları, ayder yaylası gelgör otel, ayder yaylası en güzel otel, ayder yaylası hilaz otel, ayder yaylası havuzlu oteller, ayder yaylası haşimoğlu otel iletişim, ayder yaylası hanedan otel, rize ayder yaylası haşimoğlu otel, ayder yaylası otel inşaatı, ayder yaylası imamoğlu otel, rize ayder yaylası otel iletişim, ayder yaylası en iyi otel, ayder yaylası jakuzili otel, ayder yaylası kaplıca otelleri, ayder yaylası köksal otel, ayder yaylası kalınacak oteller, ayder yaylası köroğlu otel, ayder yaylası koru otel, ayder yaylası kaçkar otel, ayder yaylası konak otel, ayder yaylası küçük oteller, ayder yaylası lüks oteller, ayder yaylası liligum otel, ayder yaylası natura lodge otel, ayder yaylası merkez otelleri, ayder yaylası manzaralı oteller, ayder yaylası memişoğlu otel, ayder yaylasındaki oteller, ayder yaylası nehirim otel, ayder yaylası natura otel, ayder yaylası oris otel, ayder yaylası otel projesi, ayder yaylası pelit otel, ayder yaylası petek otel, ayder yaylası pirikoğlu otel, ayder yaylası paradise otel, ayder yaylası otel pansiyon fiyatları, ayder yaylası pansiyon otel, ayder yaylası otel rezervasyon, ayder yaylası otel rezervasyonları, ayder yaylası doğa resort otel, ayder yaylası doga resort otel çamlıhemşin/rize, rize ayder yaylası termal otelleri, ayder yaylası sis otel, ayder yaylası serender otel, ayder yaylası satılık otel, ayder yaylası suit otel, ayder yaylası hanedan suit otel, rize ayder yaylası sis otel, ayder yaylası otel telefonları, ayder yaylası konaklama tavsiyesi, ayder yaylası termal otel, ayder yaylası tam pansiyon oteller, ayder yaylası uygun oteller, ayder yaylası otelleri ve fiyatları, ayder yaylası uygun konaklama, ayder yaylası ucuz konaklama, ayder yaylası vesile otel, ayder yaylası yeşil vadi otel, ayder yaylası otel ve pansiyon fiyatları, ayder yaylası yeşil vadi otel fiyatları, ayder yaylası otel, ayder yaylası konaklama yerleri, ayder yaylasına yakın oteller, rize ayder yaylası konaklama yerleri, ayder yaylası 5 yıldızlı oteller

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.