Ayder Yaylası Otelleri

Ayder Yaylası Otelleri

Ayder Yaylası Otelleri - Artvin Mençuna konakları

Ayder Yaylası Otelleri

Tüm yılın stresinden kurtulmak, kendinizi doğa ananın kucağına bırakmak ve rahat bir tatil mi yapmak istiyorsunuz? O halde, adresiniz Doğu Karadeniz’in en güzel yaylalarından olan Ayder olmalı.  Gezip görebileceğiniz bir sürü yerle birlikte Ayder Yaylası’nda unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz. Yerli yabancı binlerce turistin geldiği bu yörede Ayder Yaylası otelleri konaklamak için ideal yerler arasında. Gerek Ayder yaylası konaklama evler gerekse de Ayder yaylası otel  bölgede doğa içerisinde manzaralı evlerdir. Ayder yaylası bungalov evler ise kendine özgü özelliği ile tanınan mekanlardır. Ayder yaylasındaki Ayder bungalov otel ile Artvin Mençuna Konakları bungalov evleri bütün özelliklerini taşımaktadır.

Ayder Yaylası Otelleri Konaklama

    Ayder Yaylası otelleri yörenin mimarisine uygun olarak ahşap ve taş karışımı küçük yapılı ve butik otel tarzında yapılardır. Ülkemizde yayla turizminin gelişmesi ve Ayder Yaylasının gözde mekân haline gelmesi Ayder yaylası konaklama  hizmetlerinde gelişmelere neden olmuştur. Yörede ağırlıklı olarak bungalov tatil evleri ve küçük butik oteller tatilcilerin ilgisini çekmektedir.

Ayder Yaylası

 Fırtına Vadisi içinden geçerek yapacağınız 20 – 25 dakikalık küçük bir yolculukla ulaşacağınız Ayder Yaylası’nın o muhteşem manzarası, temiz havası, şırıldayan dereleri, yemyeşil ormanları, birbirinden güzel konaklama tesisleri ve şifa kaynağı kaplıcalarıyla tatilinizden alacağınız zevki kat be kat artıracaktır. Ayder Yaylası, 1987 yılında turizm merkezi olarak ilan edilmiş ve yerli yabancı turistlere tatil imkânı sunmaya başlamıştır. Aynı zamanda Ayder Yaylası 1994 yılında Kaçkar Dağları Milli Parkı’nın bir parçası olmuştur. Bununda bir sonucu olarak Ayder Yaylası alt yapı ve üst yapı olarak her geçen gün daha da iyi imkânlara kavuşmaktadır. Ayder Yaylası konaklama hizmetleri gün geçtikçe daha fazla gelişmekte oteller, pansiyonlar gibi konaklama yerlerinin sayısı artmaktadır.

       Ayder Yaylası otelleri her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste konaklama hizmeti sunmaktadır. Bölgede bulunan pansiyon, otel ve diğer konaklama mekânları tatilcilerin oldukça ilgisini çeken yerler arasındadır. Ayder Yaylası dört mevsim tatilcilere hizmet etmektedir. Ayder Yaylası özellikle kış aylarında düzenlediği şenlikler ve festivallerle de adını duyurmuştur. Bu festivallerde kayak gibi çeşitli etkinlikler yapılmaktadır. Tatilciler için ilgi çeken bir diğer noktaysa yörede bulunan şifa kaynağı kaplıcalardır.

Ayder Kaplıcaları  

      Ayder Yaylası Kaplıcaları, Ayder Yaylasına her yıl binlerce yerli yabancı turist çekmesinden dolayı Ayder Yaylası ve Ayder otelleri açısından büyük önem teşkil eder. Tatilciler hem tatillerini yaparken hem de şifa kaynağı kaplıcalardan tedavi ve daha iyi bir sağlık amacıyla istifade etmektedirler. Ayder Kaplıcaları, eklem rahatsızlıkları, romatizmal hastalıklar, astım hastalıkları, nefes darlığı, egzama gibi çeşitli hastalıkların tedavisinde önemli rol oynamaktadır.

     Ayder Yaylası kendi doğal güzelliklerinin yanında çevresinde de birbirinden güzel gezilecek görülecek yerlere sahiptir. Rize Zilkalesi, eski Rize evleri, Fırtına Vadisi, Anzer Yaylası, Palovit Şelalesi, Palovit Yaylası, Pokut Yaylası, Kaçkar Dağı Milli Parkı, Gito Yaylası, Kavrun Yaylası, Elevit Yaylası, Avusor Yaylası, tarihi taş köprüler, kaleler, camiler, Mençuna Şelalesi, Kamilet Vadisi bu muhteşem güzelliklerden sadece birkaç tanesi. Ayder Yaylası, bu doğal güzellikleri çevresinde barındırması ve Ayder yaylası otelleri ile birlikte tatilcilerin ilgi odaklarındandır.

Ayder Yaylası Otelleri Fiyatı

Ayder Yaylası otel fiyatları ve konaklama yerleri herkesin bütçesine uygun, her kesime hitap edecek kapasitededir. Çocuklu aileler, yeni evli çiftler, tatilde kafasını dinlemek isteyenler Ayder yaylası otellerine oldukça ilgi göstermektedirler. Özellikle balayı çiftleri için özel tasarlanmış otantik ahşap yapılar Ayder yaylası otellerinde mevcuttur. Herkesin bütçesine uygun konaklama hizmeti sunan Ayder otelleri konaklama yerlerinde mekândan mekâna fiyatlar farklılık gösterebilmektedirler. Ayder Yaylası konaklama hizmetlerinde her türlü ihtiyacınıza cevap verecek hizmetler mevcuttur. İnternet, telefon, televizyon, yerli ve yabancı uydu yayını gibi hizmetler Ayder bungalov otel ve Ayder otellerinde müşterilere sunulan hizmetlerden bazılarıdır. Ayder otelleri ve pansiyonlarında ve de çevresinde çeşitli restoranlar ve yemek yeme yerleri mevcuttur. Buralarda yörenin kendine özgü birbirinden lezzetli ve güzel yemeklerine tatma imkânına sahipsiniz.

Ayder Yaylası Otelleri  Özelliği   

   Ayder  Otelleri doğayla iç içe, ferah dağ havasını barındıran, rahat bir tatil yapabileceğiniz, çeşitli aktivitelere katılabileceğiniz küçük butik otel tarzı yapılardır. Şehirden uzak kalmak ve doğa ile bütünleşmek istiyorsanız Ayder Yaylası otelleri ve Ayder bungalov otel muhteşem orman ve dağ manzarasıyla sizleri bekliyor. Yılın her döneminde hizmet veren Ayder otelleri, rafting, trekking, yayla gezileri, kış aylarında kayak gibi çeşitli etkinlikleri yapmanıza imkan tanımaktadır.

         Ayder yaylası bungalov evleri uygun fiyatlarıyla en güzel tatiller için size imkân tanımaktadır. Yılın büyük bir bölümünde yağış alan Karadeniz’de tatil yapmak isteyenlerin uğrak mekânlarındandır Ayder yaylası otelleri. Ayder Yaylası konaklama evler ve yerleri Karadeniz’in birbirinden güzel ormanlarında rahat bir nefes alabilmeniz için sizler düşünülerek tasarlanmış güzel yapılardır.

Mençuna Konakları Bungalov Farkı

         Ayder Yaylası konaklama evler ve yerlerine 40 km. uzakta bulunan Mençuna Konakları Bungalov Tesisleri, dere şırıltıları, kuş cıvıltıları, yaprak sesleri arasında muhteşem bir konaklama için siz değerli tatilcileri bekliyor. Saklı cennet Kamilet Vadisinde Mençuna Şelalesi karşısında yer alan Mençuna Konakları bungalovlarda konaklamak isteyenler için cazip bir mekân. Birbirinden güzel bungalovlardan oluşan Artvin Mençuna konakları tatilinizden daha iyi zevk almanıza olanak sağlıyor. Doğa ananın kucağında, Mençuna Şelalesinin tam karşısında kurulmuş olan Mençuna Konakları rahat ve huzurlu bir tatil geçirmeniz ve çeşitli aktiviteler yapabilmeniz için en iyi alternatiflerden biri.

Mençuna Şelalesi Otelleri

    Artvin otelleri, Ayder Yaylası Otelleri ve bölgedeki diğer konaklama yerleri arasında uygun fiyat garantisiyle konaklama imkânına Mençuna Konakları sayesinde sahip olabilirsiniz. Mençuna Konakları, bulunduğu konum itibari ile çevredeki gezilip görülecek yerlere oldukça yakındır. Doğa ananın kalbinde bulunan Mençuna konakları, güler yüzlü personeli, tertemiz odaları, uygun fiyat seçenekleri ve çeşitli aktiviteleriyle size rahatlayacağınız ve aynı zamanda unutamayacağınız bir tatil imkânı sunuyor. Şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve doğayla iç içe bir tatil yapmak istiyorsanız Mençuna Konakları sizler için en ideal mekân. Deneyin pişman olmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.